ii ZEELAND 17 Laten we wel wezen, 'Franske' staat niet elke week op zo'n podium Tegenvallers? Ja natuurlijk, een paar. Het optreden van White Lies was een beetje vlak en ook Nona kon niet echt imponeren. YouTube- ster Davina Michelle deed dat zater dagmiddag wel. Haar vroege aan wezigheid was ook een slimme zet van de organisatie van Vestrock: Michelle is sinds haar hit Duurt te zeggen. Zanger Ricky Wilson was onder weg naar Hulst bij een noodstop door het gangpad van de bus ge slingerd. Hij hield er zo'n pijnlijke arm aan over, dat hij meteen door moest naar het ziekenhuis in Ter- neuzen. Er bleek niets gebroken, maar voor de zekerheid werd zijn arm wel in het gips gezet. Wilson liet zich er verder niet meer door leiden; hij stuiterde over het po- (zaterdag) bijvoorbeeld. En een dag eerder imponeerde de Ierse folk- rockband Hermitage Green on danks aanhoudende geluidsproble men door een kapotte generator. En wat te denken van Kaiser Chiefs, de Britse hoofdact op vrijdag? Het scheelde niet veel of de band had op het allerlaatste moment moeten af- lang zó populair, dat het festivalter rein om half drie al behoorlijk vol stond. Gistermiddag konden de kinde ren hun hart ophalen op Vestrock Junior. Onder andere Nielson en Gers Pardoel zorgden er met hun gemoedelijke meezingers voor een ongedwongen sfeer. En dat ondanks de hitte op de al- lerwarmste dag van tien jaar Vest- rock. maandag 3 juni 2019 schittert in alle variatie -Frans Bauer, charmezanger dium alsof er niets vervelends was gebeurd. Kijk voor veel meer impressies op pzc.nl in het Dossier Vest- rock. 'Franske' (boven) vermaakt de basiliek, Davina Michelle het pu bliek bij het hoofdpodium. Kin deren en water: altijd lol, net als met Gers Pardoel (onder).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 17