PZC werkt met Onderhoud jij de belangrijkste stormvloedkering van ons land? Juridisch adviseur ruimtelijke ordening van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken. Bewaak jij de technische installaties in justitiële inrichtingen? Zorg jij voor vlot scheepvaartverkeer in Zeeland en de Westerschelde? nationale vacaturebank v*. nationale vacaturebank Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je zorgt er mede voor dat schepen veilig en efficiënt hun bestemming bereiken. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Werktuigbouwkundige Oosterscheldekring www.werkenvoornederland.nl Nederland Gemeente Middelburg zoekt: www.middelburg.nl/vacatures Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je werkt mee aan rechtvaardigheid door vrijheidsstraffen ten uitvoer te brengen en door ingesloten per sonen een kans te bieden op een maatschappelijk aanvaardbaar bestaan. Thema's die zorgen voor een veilige en rechtvaardige Nederlandse samenleving. Technisch medewerker www.werkenvoornederland.nl Nederland Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je zorgt er mede voor dat schepen veilig en efficiënt hun bestemming bereiken. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Varend handhaver www.werkenvoornederland.nl Nederland Rijksoverheid Rijkswaterstaat Zee en Delta, district Noord, Vrouwenpolder Opleiding en salarisindicatie Je hebt een mbo-diploma werktuigbouw of mechatronica. Je maximale salaris is 3.384,- bij 36 uur per week. Jij bewaakt de actuele toestand van de werktuigbouwkundige installaties van met name de Oosterscheldekering. Hiervoor voer je beschikbaarheids-, onderhouds- en gebruiksanalyses uit. Dankzij jou volgt Rijkswaterstaat een risicogestuurd beheer- en onderhoudsproces en werken we volgens de vastgestelde normen en procedures. Denk daarbij aan de afhandeltijd van storingen, preventief onderhoud en nieuwe werkaanvragen. lnfowww.werkenvoornederland.nl/RWS190187 Werken voor Rijksoverheid Ministerie van Justitie en Veiligheid, Dienst Justitiële Inrichtingen, Facilitair Bedrijf DJI, locatie Middelburg. Opleiding en salarisindicatie Je hebt algemene werktuigkundige technische kennis op mbo-niveau. Je maximale salaris is 2.759,- bij 36 uur per week. Jij zorgt dat de technische installaties in gevangenissen, justitiële jeugdinrichtingen, forensisch psychiatrische centra en detentiecentra altijd in goede staat zijn. Dit doe je onder meer door eenvoudige onderhouds- en planningswerkzaamheden te verrichten. Is er een storing? Dan los jij deze op of je schakelt een externe partij in. Zo draag je bij aan een veilig leef- en werkklimaat op onze locaties. lnfowww.werkenvoornederland.nl/DJI190431 Werken voor vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl Rijksoverheid Rijkswaterstaat Verkeer- en Watermanagement, afdeling Operationeel Scheepvaart verkeer- en Watermanagement Zuid-West, Vlissingen/Hansweert/Terneuzen Opleiding en salarisindicatie Je hebt een relevant mbo-diploma, een Groot Vaarbewijs en bij voorkeur andere vaarcertificaten. Je maximale salaris is 3.013,- bij 36 uur per week. Heb jij kennis van en ervaring met varen? Zet deze dan in om de doorstroming van de scheepvaart in Zeeland en de corridor Westerschelde te optimaliseren. Dit doe je door toezicht te houden vanaf het water. En dat betekent veel afwisseling. Want je inspecteert schepen en controleert vergunningen, maar controleert ook de vaardiepte en kijkt of er schade is aan bijvoorbeeld oevers en bruggen. Verder houd je digitaal de routes van schepen in de gaten. Zie je afwijkingen? Dan ga je eventueel als buitengewoon opsporingsambtenaar aan boord voor controle. lnf0www.werkenv00rnederland.nl/RWS190505 Werken voor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 78