18 FAMILIEBERICHTEN 'Tannetje Adjje van der <PoeC-Joziasse Annie ANNIE Catharina (Cato) Buur sma - Kammeij er Jantje ter Haar-Fieten Wil Versluijs - de Vries A "N 24 mei 2019 Geheel onverwacht, werd van ons weggenomen, onze zorgzame schoonzus en tante Annie v.d. Poel - Joziasse Wij wensen Meüs, Wibo, Grietje, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Frans en Anneke Piet en Truus kinderen en kleinkinderen Geschokt en met ongeloof hebben wij kennis genomen van het tragisch overlijden van onze lieve en moedige vriendin Nel en Henk Hoendervanger Ernest Gerard Marie Vael Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Gekomen tot de leeftijd der sterken is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Theo Buursma Amsterdam, 25 juni 1923 t Axel, 30 mei 2019 Jan Buursma t Emmy Buursma Duncan en Tineke, Julius Donovan en Marloes, Mels Dylan en Lisette, Joa, Yaël Karina Buursma Peter Wijchers Meivin en Annemijn, Noa, Sara Kirsten en Tom Robin en Pleun Correspondentieadres Sleedoornlaan 27, 5672 BL Nuenen De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 4. juni om 10.30 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis bent u van harte uitgenodigd in Mia's restaurant Lounge, Kanaalkade 3 te Axel. Wij danken de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum De Vurssche afdeling Watervliet, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. oma Janny DANKBETUIGING Monique Risseeuw - Weijdeveld zaterdag 1 juni 2019 PM Veilig in Jezus' armen Met verslagenheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma 2 maart 1941 eerder gehuwd geweest met Willem de Lange Meüs van der Poel Wibo en Grietje Mirjam en Edwin - in liefdevolle herinnering- Meüs en Gosien Cees en Jaqueline Peter en Mechelina klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Van der Poel p/a Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 5 juni van 12.15 tot 13.45 uur in de Zionskerk aan de Duinweg te Oostkapelle. Vervolgens wordt hier om 14.00 uur de uitvaartdienst, voorgegaan door ds. Ph. A. Beukenhorst, gehouden. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Martha Maria Karei Noens Koewacht, 31-10-1930 t Hulst, 23-5-2019 M.M.K. Vael-Noens Joris Vael f Wim en Carla Vael-Thomaes Tom, Eva Frank Vael t Peter en Evangeline Vael-de Leon '9 Aaliyah, Angelina Riet- en Wulfsdijkweg 12 4561 PZ Absdale De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Juicht den HERE, gij ganse aarde, dient den HERE met vreugde, komt voor zijn aangezicht met gejubel. Erkent, dat de HERE God is; Hij heeft ons gemaakt en Hem behoren wij toe, zijn volkde schapen die Hij wijdt. Gaat met een loflied zijn poorten binnen, zijn voorhoven met lofgezang, looft Hem, prijst zijn naam; want de HERE is goed, zijn goedertierenheid is tot in eeuwigheid, en zijn trouw tot in verre geslachten. Psalm 100, onberijmd Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een moeilijke tijd, maar in alle vrede, door de Here tot Zich is genomen, mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe van Johannes Hilbertus ter Haar de Wijk, 25 augustus 1927 t Sluis, 30 mei 2019 Aardenburg: Tineke en Peter Quekelberghe-ter Haar Kyra en Riley Keren en Naomi Een bijzonder woord van dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord, verpleegkundige dienst ZorgSaam Sluis en de huisarts Dr. G. Slock te Sluis. Correspondentieadres: Zuidpoortstraat 21,4527 GP Aardenburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. op dinsdag 4 juni om 14.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg, daarna is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Wij bedanken iedereen voor de overweldigende belangstelling en de vele kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en oma Uw medeleven heeft ons goed gedaan. familie Versluijs Koudekerke, 1 juni 2019 Wij zijn bijzonder dankbaar voor alle blijken van medeleven vanwege het overlijden van mijn fantastische vrouw, onze lieve mama, onze dierbare dochter en schoondochter De overweldigende aanwezigheid op de afscheidsbijeenkomst of begraafplaats, ontelbare kaarten met bijzonder warme teksten, bloemen, bezoek, zijn voor ons een bijzonder grote steun geweest. Het geeft ons kracht en moed voor de toekomst. Mede namens de gehele familie, Addy Risseeuw Goes, 1 juni 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46