16 FAMILIEBERICHTEN Christi Geldof Christi Geldof Christi Geldof Christi Christi Geldof Maatje Dekker OVERLEDEN Cornelis Gerard Steendam Map Tannetje Cornelia den Hollander - Saaman "De mooiste bloemen worden het eerst geplukt" Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, is geheel onverwacht van ons heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder en mijn lieve partner in de jonge leeftijd van 52 jaar. Joyce en Yara Robin en Romy Thorn f Harold van Liere Yorick 30 mei 2019 Coxstraat 11, 4421 DC Kapelle De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 5 juni om 13.30 uur in de Dorpskerk te Sint-Laurens, Van Cittersstraat 69. Aansluitend zullen we Christi naar haar laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint-Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in genoemde kerk. Als u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Abba, Vader, laat mij zijn, slechts voor U alleen. Dat mijn wil voor eeuwig zij d' Uwe en anders geen. Laat mijn hart nooit koud zijn, Heer. Laat mij nimmer gaan. Abba, Vader, laat mij zijn, slechts voor U alleen. Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, is geheel onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Max Geldof Addy Geldof-Jansen van Roosendaal t Annet Geldof Marianne en Kees Meerman-Geldof Collin, Kirsten, Sylvain Mare Geldof en Nathalja Pot 30 mei 2019 Heel verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve nicht Lou t en Lies Sjaco en Wendy Michiel en Annemarie Jannie en Huib Ina en Ton Kees Peter t en Jans Christian en Mirjam Andrea en Jimmy Lieve Christi Weinig nemen en veel gegeven. Altijd hartelijk en warm, een collega uit duizenden. En dan ineens ben je er niet meer... Wij zijn stil en verdrietig. Team 2e verdieping SVRZ Ter Schorre "Kees" Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering, heb ik geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Ik ga je ontzettend missen! Corine Goes, 30 mei 2019 Intens verdrietig, maar met mooie herinneringen, moeten wij veel te vroeg afscheid van onze lieve nicht Joyce en Yara, Robin en Romy, Harald en kinderen, Max, broers, zussen en allen die haar dierbaar waren, veel kracht en sterkte toegewenst. Jenny de Kramer Riet en Jacob Annemarie en Eric, Niels, Romy Jan en Karin Kathleen Nanne, Johan en kinderen Fleur Bas Axel, 31 mei 2019 zaterdag 1 juni 2019 Jouw verlies was er al voor ket einde de rouw, voordat je afsckeid nam. Toen alle zekere verwarring kezit van jouw gedackten nam. Wij voelden met jou mee, jouw stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Oostkapelle Nieuw- en Sint Joosland 26 april 1941 25 mei 2019 Je dockter: Erica Je kleindockter: Marissa Je kleinzoon: Daniël Wij will en alle medewerkers en vrijwilkgers van "Binnenkaven" in Nieuw- en Sint Joosland kedanken voor de kefdevolle verzorging. Correspondentieadres Uitvaartverzorging H. Jokse t.a.v. Farnike Steendam Postkus 8046 4330 EA Middelkurg Het afs ckeid keeft in besloten kring plaatsgevonden. PM Na een arbeidszaam en welbesteed leven is plotseling overleden onze tante en oud-tante 28 februari 1926 Middelburg 28 mei 2019 Ko en Truus Corbijn Els en Henk Joziasse Joke en Kees Marteijn Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Haringvlietstraat 35 4335 XH Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 5 juni om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de ontvangkamer van de begraafplaats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Bedroefd, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 25 september 2010 weduwe van Jacob den Hollander in de leeftijd van 90 jaar. MelissantHanneke van der Spaan - den Hollander Barend van der Spaan Reinier Jantien en Leon, Thom Jacob en Sanne Kathleen en Vincent Deborah Carterton (N-Z)Ada Geuze - den Hollander John Geuze Anne-Marie en Ben, Sophie Hannah en Ethan Matthew Oude-Tonge Cora de Boed - den Hollander Jan de Boed Anneke en Sjaak Johan Jaco MiddelburgArij den Hollander Christa den Hollander - van Tilborg Tamar Joas DreischorKees den Hollander Kleverskerke Nella den Hollander Rosemarie Havinga Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Woonzorgcomplex Waterwel in Aagtekerke voor de liefdevolle aandacht en de fijne verzorging. 30 mei 2019 Woonzorgcomplex Waterwel Aagtekerke Correspondentieadres: Beukelaar 11 3248 BP Melissant Op maandag 3 juni is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. dinsdag 4 juni om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de begraaiplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44