J? M V V FAMILIEBERICHTEN 19 "N Gerda Buijze - Spraakman Dingenis Cornelis de Koeijer Cornelis van Hercules Wil Versluijs - de Vries Maria Cornelia de Mol - Philipse Ron ny van Da mme Hans van der Male X" Come Yolfliet t M'ddelburg, 19 mei 201 9 (Correspondentieadres: DANKBETUIGING Monique Risseeuw - Weijdeveld Een warmer en mooier afscheid van mijn lieve vrouw, (schoon)moeder en oma hadden wij ons niet kunnen wensen. Wij willen ieder van jullie bedanken voor alle blijken van medeleven. Wij denken met fijne herinneringen aan haar terug en het is een troost te weten dat deze gevoelens door velen worden gedeeld. Familie Buijze JokoA cfthuuffie/ Jacques Simon Meeusen Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde en zeer zorgzame man, vader, groot- en overgrootvader willen we iedereen heel hartelijk bedanken. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons heel goed gedaan. N.J. de Koeijer-van de Velde Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Yerseke, juni 2019 Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Nel van Hercules - Kerkhove Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, mei 2019 Wij willen iedereen bedanken voor de hart verwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Rie Wij hebben uw medeleven zeer gewaardeerd. Ankie en Peter Pellegrino - de Mol Jan en Mattie de Mol - Gillissen Marieke van de Velde - de Mol Klein- en achterkleinkinderen Goes, 1 juni 2019 zaterdag 1 juni 2019 ZV /\fscheid nemen is niet loslaten Met is een andere manier van vasthouden [Sja een intens en waardevol leven neem ik. afscheid van iedereen die mij dierbaar was. 's-fieerenboek, 3 februari I 9+3 Men speciaal woord van dank aan huisarts W-N- Osterman te gissingen en alle medewerkers van het Mint Jans hospice de Masembroot te Middelburg voor alle goede zorg en aandacht. Monuta Richard R nsing t.a.v. (Corrie f olfliet Postbus 2 -4-+é>0 AA (j°es R)e afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 3 juni om I 2.30 uur in het crematorium van Middelburg, VV^steljjice OudeH avendijic 5* Voorafgaand aan de bijeenkomst is er in de aula van het crematorium van 1 2.30 uur tot 1 2.+3 uurgelegenheid om persoonlijk afscheid van mij te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst kunt u elkaar ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. jn plaats van bloemen graag een donatie/gift aan de Mtichting ambulancewens. Men collectebus is hiervoor aanwezig. i Wij zijn bijzonder dankbaar voor alle blijken van medeleven vanwege het overlijden van mijn fantastische vrouw, onze lieve mama, onze dierbare dochter en schoondochter De overweldigende aanwezigheid op de afscheidsbijeenkomst of begraafplaats, ontelbare kaarten met bijzonder warme teksten, bloemen, bezoek, zijn voor ons een bijzonder grote steun geweest. Het geeft ons kracht en moed voor de toekomst. Mede namens de gehele familie, Addy Risseeuw Goes, 1 juni 2019 Na het overlijden van mijn man en onze pa, willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Ronny door zo velen werd gewaardeerd om wie hij was. Anja van Damme-Vervaet Ivo en Josje Aron Schoondijke, juni 2019 Voor de vele hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa zeggen wij U hartelijk dank. Luci Brugge-de Smet kinderen en kleinkinderen Schoondijke, mei 2019 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Dankbaar kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Simon in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Rie Meeusen-de Bruijne kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juni 2019 Al uw belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Een speciaal woord van dank gaat uit naar dr. R. Mookhram en assistentes voor de geweldige begeleiding en steun in de laatste levensfase van Hans. Riet van der Male-Steketee kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juni 2019 Wij bedanken iedereen voor de overweldigende belangstelling en de vele kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en oma Uw medeleven heeft ons goed gedaan. familie Versluijs Koudekerke, 1 juni 2019 COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 149