FAMILIEBERICHTEN 17 Christi Geldof Christi Geldof Christi Geldof Christi Catharina (Cato) Buursma - Kammeij er Christi Geldof Pieter Goeree OVERLEDEN Jantje ter Haar-Fieten "De mooiste bloemen worden het eerst geplukt" Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, is geheel onverwacht van ons heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder en mijn lieve partner in de jonge leeftijd van 52 jaar. Joyce en Yara Robin en Romy Thorn t Harold van Liere Yorick 30 mei 2019 Coxstraat 11, 4421 DC Kapelle De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 5 juni om 13.30 uur in de Dorpskerk te Sint-Laurens, Van Cittersstraat 69. Aansluitend zullen we Christi naar haar laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint-Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in genoemde kerk. Als u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Abba, Vader, laat mij zijn, slechts voor U alleen. Dat mijn wil voor eeuwig zij d' Uwe en anders geen. Laat mijn hart nooit koud zijn, Heer. Laat mij nimmer gaan. Abba, Vader, laat mij zijn, slechts voor U alleen. Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, is geheel onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Max Geldof Addy Geldof-Jansen van Roosendaal t Annet Geldof Marianne en Kees Meerman-Geldof Collin, Kirsten, Sylvain Mare Geldof en Nathalja Pot 30 mei 2019 Heel verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve nicht Lou f en Lies Sjaco en Wendy Michiel en Annemarie Jannie en Huib Ina en Ton Kees Peter t en Jans Christian en Mirjam Andrea en Jimmy Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering, heb ik geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Ik ga je ontzettend missen! Corine Goes, 30 mei 2019 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Gekomen tot de leeftijd der sterken is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Theo Buursma Amsterdam, 25 juni 1923 t Axel, 30 mei 2019 Jan Buursma t Emmy Buursma Duncan en Tineke, Julius Donovan en Marloes, Mels Dylan en Lisette, Joa, Yaël Karina Buursma Peter Wijchers Meivin en Annemijn, Noa, Sara Kirsten en Tom Robin en Pleun Correspondentieadres: Sleedoornlaan 27, 5672 BL Nuenen De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 4 juni om 10.30 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis bent u van harte uitgenodigd in Mia's restaurant Lounge, Kanaalkade 3 te Axel. Wij danken de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum De Vurssche afdeling Watervliet, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Intens verdrietig, maar met mooie herinneringen, moeten wij veel te vroeg afscheid van onze lieve nicht Joyce en Yara, Robin en Romy, Harald en kinderen, Max, broers, zussen en allen die haar dierbaar waren, veel kracht en sterkte toegewenst. Jenny de Kramer Riet en Jacob Annemarie en Eric, Niels, Romy Jan en Karin Kathleen Nanne, Johan en kinderen Fleur Bas Axel, 31 mei 2019 oma Janny Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en overopa 4 juni 1934 Driewegen f29 mei 2019 Driewegen: Arnemuiden: J. Goeree-Heijnsdijk Maarten en Marlies Goeree Darwin '2» Driewegen: Marian en Peter Willeboer Martin en Bart Esther en Roel, Indy Driewegen: Anita en Walter Koens Daan Suus Onze dank gaat uit naar de huisartsen van Huisartsenpraktijk NieuSande, de artsen van het ADRZ en het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Coudorpseweg 20,4438 AL Driewegen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 4 juni om 13.30 uur in de Nederlands Hervormde kerk, van Tilburghstraat 27 te Driewegen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis te Driewegen gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. zaterdag 1 juni 2019 ZV Juicht den HERE, gij ganse aarde, dient den HERE met vreugde, komt voor zijn aangezicht met gejubel. Erkent, dat de HERE God is; Hij heeft ons gemaakt en Hem behoren wij toe, zijn volk, de schapen die Hij wijdt. Gaat met een loflied zijn poorten binnen, zijn voorhoven met lofgezang, looft Hem, prijst zijn naam; want de HERE is goed, zijn goedertierenheid is tot in eeuwigheid, en zijn trouw tot in verre geslachten. Psalm 100, onberijmd Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een moeilijke tijd, maar in alle vrede, door de Here tot Zich is genomen, mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe van Johannes Hilbertus ter Haar de Wijk, 25 augustus 1927 Sluis, 30 mei 2019 Aardenburg: Tineke en Peter Quekelberghe-ter Haar Kyra en Riley Keren en Naomi Een bijzonder woord van dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord, verpleegkundige dienst ZorgSaam Sluis en de huisarts Dr. G. Slock te Sluis. Correspondentieadres: Zuidpoortstraat 21,4527 GP Aardenburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. op dinsdag 4 juni om 14.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg, daarna is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 147