PZC werkt met Houd jij het sluizencomplex van Terneuzen in optimale staat? 1 COLLEGA'S GEZOCHT! agrimarkt Werken bij Agrimarkt? Ambitie Doorgroeikans Voste boon Ervaring Teamspeler Interne opleiding, aangevuld met individuele training opleiding Moderne werkomgeving Fijne werksfeer Goed salaris yy nationale vacaturebank VERTEGENWOORDIGER Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je zorgt er mede voor dat schepen veilig en efficiënt hun bestemming bereiken. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Elektrotechnisch adviseur hoofdvaarwegennet www.werkenvoornederland.nl Nederland AMLflftANN MAKE YOUR JOB EASY 00©0 Ik. i/cw- KxwhJlgjd?! Interesse? Meer informatie over de vacatures vind je op www.agrimarkt.nl Klik op "Werken bij Agrimarkt". Door kun je ook direct solliciteren, reageer uiterlijk 23 juni a.s. voor België in het rayon Limburg, Wallonië en Vlaams-Brabant (gedeeltelijk) die de wereld kent - of wil leren kennen - waar onze multifunctionele grondverzetmachines gebruikt en ingezet (kunnen) worden en die goed aanvoelt wat onze (potentiële) afnemers nodig hebben. Rijksoverheid Rijkswaterstaat Zee en Delta, Terneuzen Opleiding en salarisindicatie Je hebt een hbo-diploma elektrotechniek en/of industriële automatisering ofvergelijkbaar niveau. Je maximale salaris is 3.809,- bij 36 uur per week. Namens Rijkswaterstaat beheer jij de elektrotechnische systemen op en rondom het sluizencomplex van Terneuzen en langs het kanaal van Gent naar Terneuzen. Denk aan de besturingsinstallaties van de sluizen en bruggen en de nautische en openbare verlichting. Als elektrotechnisch adviseur stel je (financiële) plannen op, lever je input voor de werkzaamheden en adviseer je over risico's en beheersmaatregelen. lnf0www.werkenv00rnederland.nl/RWS190504 Werken voor Wat zoeken we? Een commercieel ingestelde vertegenwoordiger, 2-talig (FR/NL) in woord en geschrift, met affiniteit voor techniek. Het lijkt ons overbodig te vermelden dat u de contacten met onze relaties gaat onderhouden en verder uitbreiden, u een gezond doorzettingsvermogen en een krachtige persoonlijkheid hebt, flexibel, praktisch en representatief bent. Bovendien bent u gedreven, kent de markt en vertaalt dit naar een goed verkoopresultaat van zowel nieuwe als gebruikte machines en uitrustingsstukken. Wat bieden wij? Wij bieden een afwisselende baan vol uitdagingen. Je komt op veel verschillende locaties, waar je contact hebt met cliënten, machinisten, uitvoerders, etc. Elke dag zal er anders uitzien. Spreekt deze baan je aan? Dan hopen we dat jij de juiste persoon bent met de juiste kwaliteiten. Mail dan je CV naar jos.oomen@ahlmann.nl en wij nemen zo snel mogelijk contact op. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jos Oomen, 06-51 331316. Ahimann Nederland Ammerzoden 073 599 7755 www.ahlmann.nl Wij bouwen klant specifieke machines. Elke klant heeft andere wensen. Samen kijken we hoe we deze wensen tot uiting kunnen laten komen op onze machines. Ons team bestaat uit gedreven mensen die houden van uitdaging. Ahimann biedt hiervoor opleidingsmogelijkheden om te kunnen blijven ontwikkelen, zodat we ieders talent optimaal kunnen inzetten. Door het vertrek van een van onze medewerkers zijn wij op zoek naar een: Ahimann Nederland is een familiebedrijf uit Ammerzoden en al meer dan 40 jaar importeur van de bekende Ahimann Zwenkladers voor Nederland en België. Daarnaast importeren en verkopen wij de multifunctionele Mecalac graafmachines. 1 Agrimarkt_supermarkten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 10