■r Zus van Broeck-Schout FAMILIEBERICHTEN 17 Willy van Broeck Willem Joosse DANKBETUIGING Arend Kattouw l^ianne W)attel-J(oppejan Ko van Wijck Paula Krijnsen-Roskam COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Onrustig zoekend, dwalend in gedachten Nu de rust gevonden, dat zal ons verdriet verzachten Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Ronald enAnique Kim en Mattijs Bart en Kyra Evert en Claudia Joost en Sanne Annemijn en Bart Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. Familie van Broeck, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van onze moeder in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 31 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 1 juni om 10.30 uur in de r. -k. kerk van H. Henricus, 's-Gravenstraat 169 te Clinge, waarna de crematie volgt in stilte. Gelegenheid tot condoleren bij het verlaten van de kerk. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de Korenmarkt te Hulst. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-lid, vader en opa van onze collega's van de brandweerpost Arnemuiden We wensen de familie veel kracht en sterkte toe. Arnemuiden: Namens leden en oud-leden van brandweerpost Arnemuiden Voor de vele blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, bij het overlijden van mijn lieve man wil ik iedereen hartelijk danken. Erna Kattouw-Spruit Ahen heef hartelijk bedankt tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw en onze mama en oma Wij hebben veel belangstelling en medeleven ervaren. We ervaren de kracht van God om elke dag weer verder te gaan Cor, Nadieh en Mark, Levien, David, Tabitfia Zoutehnde, 31 mei 2019 Kees Kuyper Met verslagenheid geven wij U kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer en oom echtgenoot van Jaantje van Wijck-van Cadsand in de leeftijd van 79 jaar E.E. van Hoorn-van Wijck neven en nichten Terneuzen, 28 mei 2019 Uit het diepst van ons hart willen wij u bedanken voor alle warmte en genegenheid die wij mochten ervaren in de periode van ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame, unieke moeder en oma U-CUf cLtA/ jfYjoML#' Het is bemoedigend te ervaren dat er in moeilijke tijden zoveel mensen om je heen staan. Anne Marie en Chris Andrea Jan-Willem en Timna en kleinkinderen Oosterland, mei 2019 Wij willen langs deze weg iedereen bedanken voor de steun en het medeleven, betoond na het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder Kees Marco Alexander en Nelleke Oost-Souburg, mei 2019 Familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP. familieberichten vrijdag 31 mei 2019 ZV t 28 mei 2019 AT Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Kees heeft sinds 1997 in verschillende management functies bij Visio gewerkt. Hij heeft veel voor onze organisatie betekend en wij zijn hem daarvoor heel dankbaar. Kees was een zeer plezierig en gewaardeerd collega. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Raad van Bestuur, directie, management en medewerkers Koninklijke Visio Huizen, 29 mei 2019 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 65