Zus van Broeck-Schout FAMILIEBERICHTEN 17 9, Levinus van Peene Levinus van Peene Willy van Broeck Uianne WJattel- J(oppejan Arend Kattouw Paula Krijnsen-Roskam vrijdag 31 mei 2019 Als ik maar weet, dat hier mijn weg, door U, Heer, wordt bereid en dat die weg, hoe moeilijk ook, mij nader tot U leidt Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een periode van afnemende krachten, mijn geliefde man en onze lieve vader, opa en overgrootvader Westkapelle, 28 juni 1930 t Goes, 28 mei 2019 Westkapelle: L van Peene - Peene Oostkapelle: Ineke en Peter de Visser Claudia en Werner Kitana, Miguel, Joaquin Ivon en Thijs Hernan Oostkapelle: Willy en Henk Remijn Levina en Ad Jop Pouline Grijpskerke: Lou en Marijke van Peene Walter en Jessica Jelle en Danique Middelburg: Willem en Adriana van Peene Karina Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgstroom, team Veere Westen van ADRZ Goes voor de aandacht en goede verzorging. Molenweg 6 4361 BW Westkapelle Op D.V. maandag 3 juni zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Wij waarderen meeleven, maar uw condoleance graag schriftelijk. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom ArnemuidenL Peene G. Peene - de Ridder Westkapelle J. Peene - Sanderse Neven en nichten Westkapelle, 28 mei 2019 Met verslagenheid geven wij U kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer en oom Ko van Wijck echtgenoot van Jaantje van Wijck-van Cadsand in de leeftijd van 79 jaar E.E. van Hoorn-van Wijck neven en nichten Terneuzen, 28 mei 2019 Onrustig zoekend, dwalend in gedachten Nu de rust gevonden, dat zal ons verdriet verzachten Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Ronald enAnique Kim en Mattijs Bart en Kyra Evert en Claudia Joost en Sanne Annemijn en Bart t 28 mei 2019 Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. Familie van Broeck, Rucphensebaan 93,4.706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van onze moeder in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 31 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 1 juni om 10.30 uur in de r. -k. kerk van H. Henricus, 's-Gravenstraat 169 te Clinge, waarna de crematie volgt in stilte. Gelegenheid tot condoleren bij het verlaten van de kerk. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de Korenmarkt te Hulst. r~ Uit het diepst van ons hart willen wij u bedanken voor alle warmte en genegenheid die wij mochten ervaren in de periode van ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame, unieke moeder en oma Het is bemoedigend te ervaren dat er in moeilijke tijden zoveel mensen om je heen staan. Anne Marie en Chris Andrea Jan-Willem en Timna en kleinkinderen Oosterland, mei 2019 Allen heel hartelijk bedankt tijdens de ziekte, en na het overlijden van mijn. vrouw en onze mama en oma Wij hebben veel belangstelling en medeleven ervaren. We ervaren de kracht van God om elke dag weer venier te gaan Cor, Nadieh en Mark, Levien, David, Tabitha Zmtelande, 31 mei 2019 Voor de vele blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, bij het overlijden van mijn lieve man wil ik iedereen hartelijk danken. Erna Kattouw-Spruit Wij willen langs deze weg iedereen bedanken voor de steun en het medeleven, betoond na het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder Kees Marco Alexander en Nelleke Oost-Souburg, mei 2019 Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. familieberichten COLOFONE-mail: familieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u PM DE PERSGROEP FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53