16 FAMILIEBERICHTEN Agatha Reijnhout - Anthonise oma Reijnhout - oma Aag Riet Hamelink-de Jager Pieternella Dijke - Klap OVERLEDEN Geertruida Maria Boonman Greta Kees Kuyper 'Liefdevol, zorgzaam, betrokken' Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Aag Aagje echtgenote van Anthonie Reijnhout f Wolphaartsdijk, Wolphaartsdijk, 29 juni 1927 28 mei 2019 Heinkenszand: CobyenDig Ronique en Hans, Noa Judith en Arnold, Quinn, Veerle, Nolan Marije en Bart Wolphaartsdijk: Wim en Anke Jordy en Melissa Lotte Kapelle: Dick en Andrea Niels Milou Correspondentieadres: Fam. Reijnhout Van Walenburghof 6 4471 CL Wolphaartsdijk Onze moeder en oma is thuis. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op maandag 3 juni om 13.00 uur in de Nicolauskerk, Oostkerkestraat 1 in Wolphaartsdijk. De begrafenis zal rond 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Boomdijk in Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Brug. Onze speciale dank voor de goede en liefdevolle zorg gaat uit naar dokter Binnekamp, Iriz Thuiszorg en SVRZ Oostkerkestraat 30. Voor altijd in ons hart Dag lieve Ronique en Hans, Noa Judith en Arnold, Quinn, Veerle, Nolan Marije en Bart Jordy en Melissa Lotte Niels Milou Verdrietig hebben wij kennisgenomen dat onze geliefde Tante Aagje Reijnhout is overleden. Kapelle Theo en Jo Anthonise in herinnering Wim in herinnering Ko en Matty en kinderen Zo blijven dan: geloof, hoop en liefde deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Corinthiërs: 13 Met droefheid geven wij u kennis dat in de leeftijd van 86 jaar onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma 4 augustus 1932 28 mei 2019 Cor Hamelink Eelco en Everien Jessica <7 en Jasper Jeffrey en Ja Saskia en Michael Marina en Cor Met heel veel dank voor de jarenlange uitstekende en liefdevolle zorg en aandacht van de medewerkers van Zorgstroom, team Dauwendaele-Oost. Kruitmolenlaan 17 4337 KN Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 4 juni om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de ontvangkamer van de begraafplaats. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het aficheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet. Nu rouwen wij en vergeten niet. Na een werkzaam leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn geliefde moeder en oma weduwe van Dirk Adriaan Dijke Arnemuiden Nieuw- en Sint Joosland 25 februari 1923 26 mei 2019 Arnemuiden Fie Baas - Dijke Chris Baas (in herinnering Nieuw- en Sint Joosland Simon en Jacolien Jurian en Kirsty Janiek Veerseweg 5, 4341 RB Arnemuiden Mijn moeder en onze oma is opgebaard aan de Veerseweg 5 te Arnemuiden. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 3 juni om 11.00 uur in de Hervormde Kerk te Kleverskerke. De begrafenis zal omstreeks 12.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde Kerk te Kleverkerke. Onze dank gaat uit naar het team van de Binnenhaven voor hun inzet en goede zorg. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, beschouw deze advertentie dan als zodanig. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve tante Pie Pieternella Dijke-Klap Wij bewaren mooie herinneringen aan haar vriendschap. Kees Meerman en Nellie Joziasse Pitie Meerman (in herinnering) Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-lid, vader en opa van onze collega's van de brandweerpost Arnemuiden Willem Joosse We wensen de familie veel kracht en sterkte toe. Arnemuiden: Namens leden en oud-leden van brandweerpost Arnemuiden Een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is na een periode van afnemende krachten en gedachten van ons heen gegaan onze zus en tante VHeer Arendskerke 28 mei 2019 Riet Remijn - Boonman Piet Remijn Daan Boonman Mina Rijk Wies van Koeveringe - Boonman Jan van Koeveringe Emile Boonman Jeanne Boonman - Goossens Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van SRVZ Poelwijck voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Vreelandstraat 3 4434 AK Kwadendamme De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 4 juni om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasiuste Heinkenszand. Na afloop van de uitvaartdienst is er in de Stenge, Stengeplein 1, gelegenheid tot condoleren. Later zal zij in besloten kring gecremeerd worden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wolphaartsdijk 6 augustus 1931 Dronten: Heinkenszand: Dorst: Kwadendamme: vrijdag 31 mei 2019 PM Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Kees heeft sinds 1997 in verschillende management functies bij Visio gewerkt. Hij heeft veel voor onze organisatie betekend en wij zijn hem daarvoor heel dankbaar. Kees was een zeer plezierig en gewaardeerd collega. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Raad van Bestuur, directie, management en medewerkers Koninklijke Visio Huizen, 29 mei 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52