leder kind verdient volop zomeravontuur Kmdexml lP Help je ook mee? (cbf! De impact van een Zomerpretpakket... Zomerpret voor Jayden en 4.999 kinderen? Ga naar www.kinderhulp.nl/zomerpret. Elke euro telt! Jayden 9 jaar Twee jaar geleden startte Nationaal Fonds Kinderhulp met het uitdelen van Zomerpretpokketten: een tas vol kleine en grote avonturen, van zomerspeelgoed voor mooi én minder mooi weer, tot kaartjes voor een dagje uit. Desirée krijgt nog tranen in haar ogen als ze vertelt wat het Zomerpretpakket vorig jaar betekende voor haar en haar dochter: "Ik vind het heel bijzonder dat mensen zomaar willen schenken, dat zij oog hebben voor mensen die het minder hebben. Daardoor kon mijn dochter na de vakantie ook iets vertellen op school. Dat was heerlijk voor haar én - omdat het zorgeloos kon - ook voor mij." De impact van de Zomerpretpokketten is zó groot en ze betekenen zó veel voor de kinderen, dat we er dit jaar heel graag 5.000 willen gaan uitreiken. De aanvragen stromen binnen. 1 daarvan is voor Jayden (9)*. Zijn juf maakt zich zorgen over hem, zijn thuissituatie is verre van makkelijk. En zij zag Jayden veranderen van een vrolijke en levenslustige jongen in een stil en teruggetrokken kind. Nu de zomervakantie er aankomt valt de afleiding en het gezelschap van school weg. l.v.m. privacy is de naam gefingeerd en voor de fotografie gebruik gemaakt van een model. NATIONAAL I F O N D S GOED DOEL Bekijk het hele interview met Desirée op onze website. www.kinderhulp.nl Rabobank: NL35 RABO 0707 0707 40

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44