14 A V Xfazina Marcusse-Scfroevers Sary Vanhij fte - van Driel Jeroen Vette Jeroen Vette woensdag 29 mei 2019 OVERLEDEN Eindelijk weer samen Verdrietig om het afscheid maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gaf, laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omaatje - Sara Cornelia - echtgenote van Edmondus Adriaan Vanhijfte 127-1-2009 Terneuzen, 18 februari 1943 Terneuzen: Amsterdam: Terneuzen, 27 mei 2019 Roselinde en Frank Sharon en Paul Reyshano, Vajèn Glenn en Sabrina Djay, Ace Yolanda en Marco Yuki Faedra Correspondentieadres: Bachlaan 35, 4536 GA Terneuzen U kimt afscheid nemen van Sary op donderdag 30 mei van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 31 mei om 11.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kimt u de familie condoleren en bent u welkom in de koffiekamer. Een speciaal woord van dank voor de lieve zorgen aan Team Buurtzorg Terneuzen en medewerkers van Ter Schorre. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Sari Vanhijfte - Van Driel Bernardus Josephus Tieleman - Benny - Viggo 26 mei 2019 'Heere, leid mij uit de beklemming, dat ik Uw naam mag loven: U hebt naar mij omgezien (Naar psalm 142:8). Op 27 mei 2019 is onze lieve vader, opa en opi op 97 jarige leeftijd thuisgekomen bij zijn Heere en Heiland. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. sinds 16 april 2019 weduwnaar van Catharina Vette-Heijboer Yerseke: Culemborg: St. Georges de la Pouge (F): Kruiningen: De Bilt: Houten: Anneke Jumelet-Vette en Andries Jumelet Daniel en Tina Christoph, Noa, Micha Catharine Janthe, Melchior, Tristan Jantine en Michel Lorann, Evelien Jeroen en Jana Lucas, Mark Linda Vette Anneclaire Correspondentieadres: Magnolialaan 9,4401 HJ Yerseke De herdenkingsdienst zal gehouden worden op vrijdag 31 mei om 10:00 urn in KC 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. Aansluitend zal de begrafenis om 12:00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Liever geen bloemen. Wij bedanken het personeel van Poelwijck, Boogstraat 90 voor de buitengewoon goede zorg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen Na een vriendschap van ruim 50 jaar is tot onze diepe droefheid van ons weggenomen, door zijn Heer en Heiland, onze geliefde vriend Wat zullen we hem missen, maar wij mogen achterom zien dat wij zoveel meeleven aan elkaar mochten hebben. God zij dank daarvoor. Namens Jan en de kinderen. J.J. NIjssen ZV Wij zijn verdrietig na het overlijden van onze schoonzus, tante en oudtante We zijn dankbaar voor haar leven en dat we haar hebben mogen kennen. We wensen Roselinde en Yolanda, hun echtgenoten en (klein)kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Truus Jack&Thea Anne Jordy, Bram Eva Elio, Sophia. Lau is nu bij zijn geliefde Tootje van Wijk en dochter Sylvia Heikenszand i Almen 29 juni 1925 LCIU dö JOnge 25 mei 2019 Lau werd een Brabander met een Zeeuws hart en getuigde als schrijver/vrijdenker van z'n kijk op 't leven, de mens en de natuur. We zijn dankbaar dat hij zo lang en zoveel met ons heeft gedeeld. De Schrijver Lou Vleugelhof: 'Kwatrijnen') Wie schrijft leeft dubbel, als hij herbeleeft het lief en leed van wat het lot ons weeft; hij kan nu met een milde glimlach schrijven waarom hij zo gehuild en zo gelachen heeft. De uitvaart wordt gehouden in de Oude St. Willibrordskerk te Waalre vrijdag 31 mei, om 11:30 uur. Email: astriddejongel@hotmail.com t Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Echtgenoot van Gerarda Pietronella Maria Roctus Vlissingen, 11 februari 1937 Gerarda Tieleman - Roctus t Kloosterzande, 27 mei 2019 Benny en Brigitta Tieleman - van Boven Jeffrey en Carmen Ronny Isabella Tieleman Stephanie en Robin, Tessa Kelly Marco Brigitte en Erik Rouw - Tieleman Joey Nigel Angelina Angelique en Ronald van Keulen - Tieleman Robin en Valerie Daniel en Raven Manuela en Johnny van de Velde - Tieleman Johnny Kelsey en Thomas, Vienna Davey en Fabiënne Lindsey Correspondentieadres: J.F. Kennedysingel 7,4587 AL Kloosterzande Er is gelegenheid om pa een laatste groet te brengen op donderdag 30 mei tussen 19.00 en 19.30 uur bij uitvaartzorg 'de Koestering', Groenendijk 51 te Kloosterzande. Op vrijdag 31 mei wordt om 10.30 uur de eucharistieviering gehouden in de H. Catharinakerk, Hengstdijkse kerkstraat 4 in Hengstdijk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verlangend naar het einde is van ons heengegaan onze (schoon)moeder en oma sinds 5 mei 2002 weduwe van Jaap Marcusse in de leeftijd van 88 jaar. Wim Marcusse en Kitty Wanst Ruben en Anneloes Mirthe Nathan Correspondentieadres: Familie Marcusse Antoni Gaudipark 114,4382 KD Vlissingen Wij nodigen u uit voor de informele afscheidsbijeenkomst op maandag 3 juni om 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Noordbolwerk 33a, 't Gasthuis, SVRZ voor hun liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 72