14 Pieternella Dijke - Klap Oma Dijke P. Dijke - Klap Oma Dijke Jeroen Vette Jeroen Vette Oom Gillis woensdag 29 mei 2019 OVERLEDEN 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet. Nu rouwen wij en vergeten niet. Na een werkzaam leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn geliefde moeder en oma weduwe van DirkAdriaan Dijke Arnemuiden 25 februari 1923 Nieuw- en Sint Joosland 26 mei 2019 Arnemuiden Fie Baas - Dijke Nieuw- en Sint Joosland Simon en Jacolien Jurian en Kirsty Janiek Veerseweg 5, 4341 RB Arnemuiden Mijn moeder en onze oma is opgebaard aan de Veerseweg 5, Arnemuiden, waar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 29 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 3 juni om 11.00 uur in de Hervormde Kerk te Kleverskerke. De begrafenis zal omstreeks 12.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde Kerk te Kleverkerke. Onze dank gaat uit naar het team van de Binnenhaven voor hun inzet en goede zorg. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, beschouw deze advertentie dan als zodanig. Pieternella Dijke-Klap tante Pie Bedroefd, maar wetend dat het zo goed is, moeten wij afscheid nemen van Wij wensen Fie, Simon en Jacolien en kinderen veel sterkte toe. Jan en Gré Knolle Maatje Poortvliet en Huib (in herinnering) Jos en José Pascal, Joan en Esra Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve kennis Ons medeleven gaat uit naar Fie en de kinderen Kees en Crina Baas Ik zie mijn bloementuin en weet de tijd van rust is nu eindelijk gekomen. Het was tijd om je te laten gaan. Onze lieve Bedankt voor alle liefde en vriendschap. We dragen de herinneringen mee in ons hart. Karei Oele (in liefdevolle herinnering) Lina Oele Jacco Oele Annemarie Oele Mevrouw Dijke- Klap Adriaantje Martina Wilhelmina Kramer-Luhrman 'Heere, leid mij uit de beklemming, dat ik Uw naam mag loven: U hebt naar mij omgezien (Naar psalm 142:8). Op 27 mei 2019 is onze lieve vader, opa en opi op 97 jarige leeftijd thuisgekomen bij zijn Heere en Heiland. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. sinds 16 april 2019 weduwnaar van Catharina Vette-Heijboer Yerseke: Culemborg: St. Georges de la Pouge (F): Kruiningen: De Bilt: Houten: Anneke Jumelet-Vette en Andries Jumelet Daniel en Tina Christoph, Noa, Micha Catharine Janthe, Melchior, Tristan Jantine en Michel Lorann, Evelien Jeroen en Jana Lucas, Mark Linda Vette Anneclaire Correspondentieadres: Magnolialaan 9,4401 HJ Yerseke De herdenkingsdienst zal gehouden worden op vrijdag 31 mei om 10:00 uur in KC 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. Aansluitend zal de begrafenis om 12:00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Liever geen bloemen. Wij bedanken het personeel van Poelwijck, Boogstraat 90 voor de buitengewoon goede zorg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen Na een vriendschap van ruim 50 jaar is tot onze diepe droefheid van ons weggenomen, door zijn Heer en Heiland, onze geliefde vriend Wat zullen we hem missen, maar wij mogen achterom zien dat wij zoveel meeleven aan elkaar mochten hebben. God zij dank daarvoor. Namens Jan en de kinderen. J.J. NIjssen Verdrietig zijn we, nu onze lieve, altijd meelevende is overleden. We wensen tante Geert en (klein)kinderen veel sterkte toe. Wim en Jannie Blaas en Nelly Annie en Wim Johan en Ineke en kinderen Arnemuiden, 26 mei 2019 PM Mooi zijn de herinneringen! Wij nemen afscheid van onze tante Fie Dijke Jaap en Mimi Dijke-Knuijt Sien Dijke-Marijs Rinus en Annie Dijke-Lourense Kees en Gerda Dijke-de Looff In dierbare herinnering onze broers Buis en Jan Arnemuiden, 26 mei 2019 Met droefheid vernamen wij het bericht van het overlijden van onze buurvrouw Arnemuiden: B.H. de Reu- de Kam L. Dieleman N. Dieleman- Wisse Kinderen "Uit onze handen gegleden in de eeuwige vrede onder de hoede van onze God, waar ik haar weer in mijn armen ga sluiten. Mijn allerliefste vrouw, grootste steunpilaar, de altijd lichtende boei in de golven van het leven, altijd opgevangen in haar veilige armen was er de hoop, het geloof en de liefde vooralle kinderen, kleinkinderen, dieren, vrienden en voor mijzelf in de warmestal bij de aller allerliefste vrouw, moeder, grootmoeder, schoonmoeder en vriendin." Adrie echtgenote van Adrie Kramer Rotterdam 5 december 1942 t Rotterdam 23 mei 2019 Adrie Kramer Pieter Kramer Jacqueline Kramer-Kooijman Pepijn, Juul-Lotte Anja Kramer Martin Stegeman Tineke Cobben-Kramer Chariot Cobben Marit, Mike Ciska Kramer Ashley en verdere familie Op vrijdag 31 mei om 11.00 uur nemen we afscheid van Adrie in de Hillegondakerk, Kerkdreef 2 te Rotterdam. Na de dienst is er gelegenheid om te condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen persoonlijke rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 50