J? "N Karei Pieter de Koeijer Mathilda Lucia Boddaert-Bogaert Marie 12 FAMILIEBERICHTEN Karei de Koeijer Ronny Winne Willy Boddaert t OVERLEDEN Franciscus Stephanus Jozef Ferket - Frans - Frans Ferket Opa Ferket Nicole Groot was zijn liefde groot het verdriet mooi de herinneringen die hij achterliet Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Fija de Koeijer - 't Gilde Axel, 25 april 1939 t Terneuzen, 25 mei 2019 Fija de Koeijer - 't Gilde Vivian en Edwin Richelle en Rick Arjen Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 273,4536 GR Terneuzen Er is gelegenheid om van Karei afscheid te nemen op woensdag 29 mei van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsplechtigheid, waarin we Karei zijn leven willen herdenken, zal plaatsvinden op vrijdag 31 mei om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium naast het Monuta uitvaartcentrum. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. Een speciaal woord van dank aan het personeel en de vrijwilligers van Hospice Zeeuwsch Vlaanderen voor alle lieve en goede zorgen die zij aan Karei hebben gegeven. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager Echtgenoot van onze zus Fija Ko (in dierbare herinnering) en Nellie 't Gilde Janny en Theo Lindhout Tannie en Piet Pijpelink Adrie en Jaap (in dierbare herinnering) Cracau Ko en Hannie Roose Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: Vaarwel en wees tevreden. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve ma, schoonmoeder, oma en oma-Hulst echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Willy Boddaert t Jolanda en Peter Marinka en Danny, Amber, Senne, Flore Youri en Nayby Adrie en Marlies t Caja en Niek, Demi, Norah, Mart Mascha en Michel, Isa, Jesse, Tess Patrick en Daniëlla Randy en Daphne Kimberly en Marco, Brody, Livi Dylan Brian t Hulst, 26 mei 2019 Correspondentieadres: Havenkaai 7,4561XX Hulst Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Ma op donderdag 30 mei van 16.00 tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 31 mei om 14.00 uur in de Kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats, Van der Maelstedeweg te Hulst. Na afloop bent u welkom in Brasserie Truffino. Onze speciale dank gaat uit naar de zorgmedewerkers van Blaauwe Hofke 75 en Dr. Martijn Heijens, voor hun liefdevolle verzorging. Christel de Jager - van der Heide Goes 21-01-1968 dinsdag 28 mei 2019 ZV Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, zoals ik genieten kon. Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven nemen wij afscheid van onze lieve vader, schoonvader, opa en 'opa Hulst' weduwnaar van Irena Leonie Steijaert in de leeftijd van 104 jaar. Agnes en Peter Mullaert - Ferket Patrick en Jannika Ilse, Tessa, Lotte Remco Emma, Luuk Michel en Katja - in liefdevolle herinnering - Wilfried en Beppie Ferket - de Visser Martijn en Suzanne Use, Isa Jeroen en Melissa Lea en Jo Roelands - Ferket t 25 mei 2019 Blaauwe Hofke 33 4561 NV Hulst De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 31 mei om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Later in de middag zal de crematie in besloten kring plaats vinden. Ergens zingt een vogel, zijn zelfgeschreven lied de natuur is zijn theater, ik luister en geniet Verdrietig zijn we door het overlijden van Vanaf 1978 was hij levenspartner van onze moeder en oma Anna Arends. Ook na haar overlijden in 1984 hebben we veel liefde en warmte van hem gehad. We hebben mogen luisteren naar zijn mooie verhalen waar we van genoten hebben. Hij was een lieve opa voor onze kinderen. Fons en Lia van Pamelen-Bogaart Adri en Anita van de Velde -Bogaart Uw hart was gul en breed en diep Bood ruimte aan zovelen Een ruimte die vaak overliep Van warmte om te delen We zijn bedroefd om het overlijden van We leerden opa kennen als de lieve vriend van onze oma Anna. Ook na het overlijden van oma, hield opa altijd een plekje vrij in zijn huis en hart voor ons. We hebben hele warme herinneringen aan hem. Gonnie Mirjam Marianne Elise Stil ben je van ons heengegaan je hebt altijd voor ons klaargestaan geborgenheid en hulp heb je ons gegeven zo was je hele leven je was een held voor ons allen je te moeten missen zal ons zwaar vallen." Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilliger Ronny was vrijwilliger bij zorgcentrum SVRZ De Redoute te Sas van Gent, waar hij een bijdrage leverde aan allerhande activiteiten. Hij was een zeer gewaardeerde vrijwilliger die we erg zullen missen. Wij wensen zijn vrouw Nelly, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens collega-vrijwilligers, medewerkers, bewoners en management van Zorgcentrum SVRZ De Redoute te Sas van Gent. Mooi mens, gewoon zoals je bent Met veel verdriet hebben we je los moeten laten Echtgenote van Marco de Jager 129-03-2019 t Riel 26-05-2019 Kapelle: Nellie van der Heide en Bram Heinkenszand: Hanneke en Leo Max, Fleur en Ard Bremerhafen: Roland René Goes: Martha Bart Yerseke: Petra en Erwin Saskia en Joeri, Amy, Remco

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57