12 FAMILIEBERICHTEN Johanna Barbera Boertien-Velema Adrianus Ulricus Hendrinus van Bregt - Aad- Johnny Leendert Rademaker Susanne Maaskant - Kuijs Lieve Suus John Rademaker Anneke Paulussen -John - Met intens verdriet hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom John Rademaker Vlissingen - Charles t Vlissingen - Fanny f en Frits f Sylvana, Stefan en kinderen Randy Vlissingen - Johan en Cora Tamara, Kbaled en kinderen Jessica Joshua, Wenka en kinderen Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve, dappere nicht Henk en Ria van Loenen, kinderen en kleinkinderen dinsdag 28 mei 2019 PM Met veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn man, onze vader en opa in de leeftijd van 79 jaar. Els Jean-Paul en Anneloes Javaj Robby Mick Patricia en Peter 25 mei 2019 Jan Willem Frisoweg 1,4325 AC Renesse Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 29 mei van 19.00 tot 20.00 uur in Afscheidshuis 'De Omarming' aan de Emil Sandströmweg 2a te Zierikzee. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 1 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer. In plaats van bloemen stellen wij een gift aan de Hartstichting zeer op prijs. De hiervoor bestemde collectebussen vindt u bij het condoleanceregister. Mijn lieve man en onze unieke vader en trotse opa is heengegaan. Wij zijn verbijsterd en bedroefd, maar hij zal altijd bij ons zijn door de onuitwisbare indruk die hij achterlaat 2 mei 1951 Vlissingen 24 mei 2019 de Heer schenkt zijn gunst aan wie hem trouw is, de Heer luistert als ik tot hem roep Psalm 4 vers 4 Na een kort ziekbed is overleden onze zorgzame moeder en oma Joke sinds 30 mei 2002 weduwe van Cornelis Boertien Ze was de jongste en de laatste uit het gezin van Hendrik Velema en Badje van der Marei. We zijn dankbaar voor alle liefde die zij met ons deelde. Drachten, 21 november 1930 Rotterdam Leiden Breda Veere, 26 mei 2019 Egbert Boertien Ton Rechtuijt Liesbeth Boertien Rolt Boertien Carolein Kasse Daan en Marien Anne en Dick Thijs en Lieke Correspondentieadres: Noortberghmoeren 181 4824 JD BREDA Er is gelegenheid om afscheid van onze ma en oma te nemen op donderdag 30 mei van 15.00 - 16.00 uur en van 19.30 - 20.30 uur in het rouwcentrum aan de Sandenburghlaan 2A te Veere. De dankdienst voor haar leven, waarin ds. Arjen Velema zal voorgaan, wordt gehouden op maandag 3 juni om 13.00 uur in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 te Middelburg (parkeren op het Damplein). Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats, aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis nodigen we u van harte uit met ons herinneringen op te halen in de aula van de begraafplaats. Wij zijn bijzonder dankbaar voor de liefdevolle aandacht en zorg die zij in Nieuw-Sandenburgh mocht ontvangen van personeel en vrijwilligers. Doe waar je gelukkig van wordt Vier het leven 't is maar kort Ons lieve omaatje, mamaatje en mijn maatje is overleden. Ze was te jong, maar laat heel veel fijne herinneringen na. Middelburg, 15 november 1956 Raalte, 19 mei 2019 Ze heeft ons geleerd de dag te plukken. Barend Maaskant Ruben en Ana Amaia Amber en Alexander Evi Wij hebben op maandag 27 mei, geheel in haar stijl, afscheid van Susanne genomen. De Havezathe 37, 8101 XX Raalte Zover we konden zijn we meegegaan, nu moeten we je laten gaan. Jozien Rademaker Raymond en Sibel Benjamin Esther en Jeffry Esmée en Justin Chyanna Lizzy Correspondentieadres: Van Hallstraat 85 4384 BN Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 31 mei van 12.45 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar dr. Crama en de medewerkers van Zorgstroom. en toen blies zij haar laatste kaarsje uit. Onwijs trots dat jij onze grote, lieve zus en tante was. Bedankt voor alle wijze lessen en jouw liefde. Wij zullen een feest van ons leven maken, met jou in warme herinnering. Finus en Sentia Mark en Ingrid Paul en Stèphanie Merel, Duco, Marnix, Steijn, Levira, Rosalie, Thijmen, Lucas en Benjamin Met droefheid hebben wij vernomen dat de vader van onze lieve vriendin Esther is overleden Wij wensen Jozien, Esther, Jeffry, de kinderen en familie veel sterkte met dit grote verlies. Corrie Michel, Wesley en Alysha Patricia Rhémond, Ismay

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44