FAMILIEBERICHTEN 11 Willem Joosse Gillis van Belzen Gillis van Belzen OVERLEDEN Ronny Winne Bedroefd delen we u mee dat door de Heere, na een periode van afnemende krachten, uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze geliefde vader, opa en overgrootvader Arnemuiden: Dick en Tanja William Hendri Ammy Adriënna Nathaly Arnemuiden: Jozias en Anne-Marie Marijke en Joost Annemarieke en Jan Jan-Job Marita Wim Nieuw en St. Joosland: Ria en Leo Danieke en Harmen Lieke Jan-Willem en Judith Martijn Arnemuiden: Frans en Andréa Anna Nieck Weshley Nieuw-Beijerland: Petra en Pieter Mariëlle Paul Onze dank gaat uit naar het zorgteam van Eben-Haëzer. afd. Koraal, voor de liefdevolle verzorging in zijn laatste levensjaar. 25 mei 2019 Clasinastraat21, 4341 ER Arnemuiden Er is D.V. gelegenheid tot condoleren, uitsluitend op woensdag 29 mei van 19.00 tot 20.30 uur, in het bijgebouw van de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Langebeekestraat 16 te Arnemuiden. De rouwdienst wordt D.V. gehouden op vrijdag 31 mei om 9.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Veerseweg 5 te Arnemuiden. Na de begrafenis zal de rouwplechtigheid worden afgesloten in het kerkgebouw. in de leeftijd van 77 jaar. Arnemuiden: A.M. Joosse-Griep Renswoude: Jan-Louis en Greetje Anneke en Geert Rick, Louis Bert en Marina Jason Jo-Anne Nieck Wim-Jan en Eva Geerten Arnemuiden: Joost en Marjolein Willemieke en Mark Pierre, Jort Wim en Jorina Anne-Marije en Timothy Derk Emma Arnemuiden: Maatje en Martin Tanja en Mark Daan, Mart Anne Marie en Koos Lana, Bram Klaas en Jolinda Willianne De Heer 'zal u steeds gadeslaan, opdat Hij in gevaar uw ziel voor ramp bewaar De Heer't zij g 'in of uit moogt gaan, en waar g 'u heen moogt spoeden, zal eeuwig u behoeden. Psalm 121: 4 Met veel verdriet delen wij u mee, dat is overleden mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en opi echtgenoot van Geertje van Belzen 6 december 1927 Arnemuiden 26 mei 2019 G. van Belzen - van Belzen Anny Diet en Ad Daniël en Veronique; Lennon, Elin Debora en Merijn; Thijs, Lien Trudy en Klaas Gerdine enAngelo; Davina, Micah, Elijah Carina en Jeffrey; Joël, Anna Ruben Onze hartelijke en welgemeende dank gaat uit naar Dr. De Kuijper, het team van de Thuiszorg en het team van de Clasina woningen, voor de liefdevolle verzorging. Mansfeldstraat 46 4341 EX Arnemuiden De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. P. v.d. Kraan, wordt gehouden op D.V. zaterdag 1 juni om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen van mijn man en onze vader. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de rouwdienst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. W. Joosse In verband met het overlijden en de begrafenis van de heer Joosse Sr. is Joosse Wonen te Arnemuiden op vrijdag 31 mei de gehele dag gesloten. Gillis van Belzen Na jarenlange vriendschap is overleden mevr. P. Ventevogel - Schroevers en kinderen dinsdag 28 mei 2019 PM Geen bloemen. Deze dagen geen bezoek aan huis. Met grote verslagenheid heeft het bestuur van de stichting 'Arnemuiden helpt Teius Roemenië' vernomen dat de Heere heeft weggenomen ons gewaardeerde voormalig voorzitter, de heer Mede namens de bevolking van Teius zijn wij dankbaar voor zijn jarenlange onmisbare inzet. Wij wensen de familie Joosse Gods troost en nabijheid toe. Namens het bestuur, H.M. Voerman, voorzitter J.G. Jacobse, secretaris Mede namens Association Maris Teius Roemenië, J.D. Mateica, voorzitter G. Campean, secretaris Arnemuiden/Teius, 25 mei 2019 "Stil ben je van ons heengegaan je hebt altijd voor ons klaargestaan geborgenheid en hulp heb je ons gegeven zo was je hele leven je was een held voor ons allen je te moeten missen zal ons zwaar vallen." Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilliger Ronny was vrijwilliger bij zorgcentrum SVRZ De Redoute te Sas van Gent, waar hij een bijdrage leverde aan allerhande activiteiten. Hij was een zeer gewaardeerde vrijwilliger die we erg zullen missen. Wij wensen zijn vrouw Nelly, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens collega-vrijwilligers, medewerkers, bewoners en management van Zorgcentrum SVRZ De Redoute te Sas van Gent. Verdrietig hebben wij kennisgenomen dat onze geliefde zwager en oom is overleden. Goes: C. deTroije Arnemuiden A. van Eenennaam-van Belzen In dierbare herinnering allen die ons zijn voorgegaan neven en nichten V y

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43