e? Archeon Exclusieve Lezersreizen €79,- Weekend weg vlakbij zee! arrea Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl Een eerbetoon aan de veerkracht van de boerengemeenschap Slapen vlakbij zee en dineren op een Kasteel! Ga mee op reis héél ver terug in de tijd Van 19,88 voor 15,90* Bekijk alle uitjes op pzc.nl/voorjaarsuitjes n 2- of 3-daags verblijf Vanaf TICKETS VANAF 50,-* Bestel nu tickets op pzc.nl/hanna Zwerf door de prehistorie, kom héél dichtbij de Romeinen, ontdek het Romeins Museum en duik in de middeleeuwen. Stap midden in de geschiedenis en ontdek hoe het vroeger was. De gebouwen, hutten en huizen hebben echt in ons Land gestaan of staan er nog steeds. Breng een bezoek aan het Romeins Museum en ontdek de échte vondsten uit Zuid-Holland. Ga mee op reis: héél ver terug in de tijd naar het kamp van de jagers verzamelaars. Hier maak je kennis met de jager en ontdek je hoe zij leefden. In de mooie mesohut zie je hoe men vroeger woonde. Daarna ga je door naar de eerste boeren, de bronstijd en de ijzertijd. Bestel nu tickets op pzc.nl/archeon Tickets zijn geldig t/m 5 januari 2020 Vertrek: t/m december 2019, m.u.v. feestdagen Inclusief luxe diner in Kasteel Marquette op 20 minuten fietsen van het strand §«jL p™ Tussen het dorpje Heemskerk en de uitgestrekte Noord Hollandse duinen ligt het prachtige 13-eeuws Chateau Marquette met het bijbe horende Hotel Marquette. Dit is een geweldige locatie voor een paar heerlijke dagen weg. Doe eens een stapje terug in de tijd en breng een bezoek aan de Zaanse Schans. Prachtige molens, authentieke groene houten huizen en veel oude ambachten. Heerlijk winkelen en naar de kaasmarkt gaan kan natuurlijk ook, in het altijd gezellige Alkmaar. Natuurlijk gaat u ook nog fietsen door de duinen en wandelen over het strand. Hotel Marquette ligt op een prachtig eigen bosrijk terrein van 6 hectare, omgeven door een beschermd natuur gebied. Het hotel Ligt op 500 meter van Kasteel Marquette, waar u 's avonds heerlijk kunt dineren. Een dagje strand? U fietst in 20 minuten door de duinen zo naar het strand van Wijk aan Zee. Highlights Wandelen door de duinen Slot Assumburg Luchtoorlog museum Fort bij Veldhuis Beverwijkse Bazaar Openluchtmuseum De Zaanse Schans Bunkermuseum IJmuiden Winkelen in Haarlem of Amsterdam Inbegrepen: 1 of 2 x overnachting 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 3-gangen diner in het kasteel Portie bitterballen Gebruik van WiFi Gratis parkeren Prijs 2 en 3 dagen 2 dagen per persoon: Aankomst t/m september: 99,- Aankomst okt. t/m dec.: 79, 3 dagen per persoon: Aankomst t/m september: 139,- Aankomst okt. t/m dec.109,- Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 100% Toeristenbelasting: 1,00 p.p.p.n. Reserveringskosten 14,95 per boeking. Geldig t/m december 2019, m.u.v. feestdagen. Meer informatie en boeken: Ga voor Hotel Marquette naar onze website reiskatern.nl/pzc/MAR1941 of bel Marrea Hotelarrangement 0571-277744 yy hotelar hotelarrangementen Stichting Hanna van Hendrik presenteert i.s.m. Schouwburg Hengelo JOHANNA HUUB EN VELE TER STEEGE STAPEL ANDEREN Hanna Hendrik THEATERSPEKTAKEL Wat als alles anders wordt? Als op een dag je verleden, heden en toekomst samenkomen en de wereld, jóuw wereld, voorgoed Lijkt te veranderen? Blijf je dan vechten of omarm je die nieuwe tijd? Als Hanna haar boerderij, die al drie generaties familiebezit is, dreigt te moeten verkopen blikt ze terug op haar leven. Het publiek wordt meegenomen naar de tumultueuze jaren zeventig, waarin alles anders wordt en volgt Hanna's strijd met tradities die knellen in plaats van verbinden en vertrouwen. Een voorstelling die niemand onberoerd zal laten. Van 5 juni t/m 21 juli 2019 I Vliegveld Twenthe, Enschede ifU *Prijzen zijn op basis van jeugdtarief, beschikbaarheid, inclusief servicekosten en exclusief transactiekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 26