korting 088 - 70 70 600 STIP REIZEN Tl JAAR! DAAROM NU OP ALLE SÉIZEN... StlP ©utlel LAATSTE DAG 6-4-zege op Philippine is niet genoeg voor direct lijfsbehoud 8 NIEUWS Nog meer reizen met flinke Emiraten, Oman Qatar XL so NU ELKE DAG EEN OUTLET DEAL! Tien minuten voor tijd gloorde er in de Clingse gelederen heel even hoop op rechtstreeks lijfsbehoud, toen de Zeeuws-Vlaamse staart- ploeg voor het eerst op voorsprong kwam tegen Philippine. Clinge won uiteindelijk wel (met 6-4), maar moet door winst van de con currenten toch de nacompetitie in en likte vooral zijn wonden. Clinge treft in die nacompetitie vierdeklasser Groede en mist in dat duel zo goed als zeker de aanvallers Randy Houwer en Thomas Leeg water, die in eigen rangen kortweg TL wordt genoemd. Houwer haakte na ruim een half uur met een enkel blessure af en begaf zich na afloop strompelend tussen zijn vrienden. Topscorer Leegwater verliet in de laatste minuut na een aanslag op zijn enkel met een ogenschijnlijk zware blessure het veld en meldde zich een uur na het duel in het zie kenhuis. Tegenover die tegenvallers stond de prima invalbeurt van Chris Seg hers, die na de rust (2-3) met zijn loopvermogen niet alleen zwaar op de defensie van Philippine woog, maar met een hattrick een groot aandeel in de zege had. ,,Het is mooi dat je je ploeg kunt helpen'', bleef de doelpuntenmaker bescheiden. ,,Tegen MOC'17 speelden we vorige week super, maar ons spel van de eerste helft vandaag had in de vijfde klasse niet misstaan. Ik denk dat we nog niet helemaal wakker waren'', zocht hij naar een verklaring voor de 0-2 binnen zes minuten. ,,We waren misschien te veel be zig met wat er op de andere velden allemaal kon gebeuren'', vervolgde de invaller, die eigenlijk niet zou spelen. ,,Als het niet nodig was ge weest, zou ik niet eens zijn ingeval len. Ik heb een kneuzing in mijn knie en kon vrijdag op de training niet eens een rondje lopen.'' Daar was in de tweede helft niet veel van te merken. Seghers knapte in de voorste linie veel vuil werk op, Leegwater zakte terug om op het middenveld de positie van vormge ver te vervullen. Clinge, met de uit het tweede elftal opgetrommelde Tyas Mariman als uitblinker, pro beerde met meer druk naar voren de opbouw van Philippine te ontre gelen. De bezoekers hadden het daar lastig mee. ,,Ik had graag met Philippine geruild'', zei assistent trainer Davy van Puyvelde. ,,Die konden al een paar weken lekker vrijuit spelen. Bij ons stond er veel druk op. Er werden in de eerste helft onbegrijpelijk veel fouten en verkeerde keuzes gemaakt.'' Hij deed zijn verhaal met een biermand in de hand: ,,Die heb ik van Mario (Vermeirssen, de hoofd trainer) gekregen. Met mooie woor den, heel mooi van Mario. Maar het mooiste cadeau zou zijn dat we erin blijven.'' Clinge ontvangt in de nacompe- titie vierdeklasser Groede. ,,Ik weet niet of zij ambitie hebben om in de derde klasse te spelen'', keek Chris Seghers vooruit. Voorzitter Eric van den Hemel van de vierdeklasse re ageerde in een groepsapp van de vierdeklassers: ,,Dank voor de feli citaties. We gaan naar Clinge en la ten alles maar op ons af komen.'' Chris Seghers had het ook mee gekregen. ,,Het zijn leuke jongens'', zei hij. ,,Wij gaan in de voorberei ding na een strandloop altijd naar de Visserijfeesten. Daar (in Bres- kens) hebben we met de jongens van Groede nog een aantal biertjes gedronken.'' stipreizen.nl/outlet 399 996 799 1281 1147 349 533 1281 996 542 560 1245 l reizen nl maandag 27 mei 2019 Seizoen Clinge krijgt vervolg Peter van Kouteren Clinge Chris Seghers (rood) maakte een hattrick namens Clinge tegen Philippine. foto camile schelstraete Ind. vliegreis pertopairline Gratis City Tour Dubai inbegrepen 25 kg ruimbagage transfers inbegrepen O.a. Dubai, Abu Dhabi, Oman Qatar Voltj ov^S ook. op Q *Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reservedngskosten €35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk a He voorwaarden opstipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. zie stipreizen.nl/crmdxb Zuid-, Noord-Nederland Texel - 8-daagse riviercruise per 3*+ MS Allegro 0.a. Dubai, Abu Dhabi Hotelnacht Dubai - 9-daagse cruise per 4* Costa Diadema Semi All-in Canarische Eilanden Madeira - 8-daagse cruise per 4* AIDAstella Klassiek Brazilië - 14-daagse groepsrondreis Rotterdam naar Italië - 12-daagse cruise per gloednieuw 4*+ Costa Smeralda Zonvakantie Sicilië - Outlet Deals diverse hotels Zonvakantie Curasao - Outlet Deals diverse hotels Hoogtepunten van Vietnam - 17-daagse groepsrondreis Canarische Eilanden - 12-daagse cruise per 4* Costa Pacifica Klassiek SiciKë—8- of 11-daagse groepsrondreis Wöstelijke Middellandse Zee - 8-daagse cruise per gloednieuw 4*+ MSC Grandiosa Dubai, Oman India - 16-daagse cruise per 4* MSC Lirica Topdeal nu v.a. van UW nu v.a. van 896" nu v.a. van 1439 nu v.a. van 1289 nu v.a. van 399" nu v.a. van 599" nu v.a. van 1439 nu v.a. van UW nu v.a. van 609" nu v.a. van 629* nu v.a. van 1299 nu v.a.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55