Rachel Elegeert-Cossaer Lea van den Branden 24 OVERLEDEN Jozef Elegeert f Ronny Winne Jo Inghels Tanneke Elizabeth de Hullu-van Houte Waar je ook bent, 'k zou 't niet weten Niet in afstand of tijd te meten Maar ik heb je bij me, diep in mij; Daarom ben je zo dichtbij Toon Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, onze trotse oma en overgrootoma echtgenote van Zij overleed op 22 mei 2019 in de leeftijd van 93 jaar. Henkt Anke Marcel Jorn, Noud, Finn Mariëtte Peter Michel &Martine Merel, Amber Charlotte &Angelo Lennox, Lewis André Desirée Debbey Wesley Richard Correspondentieadres: Familie Van de Wiele-Elegeert, Warandastraat 3,4564. RA Sint Jansteen U kunt persoonlijk afscheid nemen van Rachel in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 28 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 29 mei om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van De Lange Akkers te Koewacht, voor de liefdevolle verzorging. Degenen die ik liefheb verlaat ik om hen die ik liefhad terug te vinden Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij thuis in haar zo geliefde omgeving, afscheid genomen van mijn lieve vrouw, ons ma en oma echtgenote van Sint-Gilles-Waas België, 20 maart 1929 t Sint Jansteen, 23 mei 2019 St. Jansteen: Jo Inghels Puk® Heikant: Ria en Luc Beeckman-Inghels In liefdevolle herinnering: Jacqueline Hengstdijk: Jeanine en Eddy Neve-Inghels Karlijn en Armando Kapellebrug: Paul en Veronique Inghels - Voet Tessa en Koen Rick en Marilène Correspondentieadres DELA tav Fam. Inghels, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal Ma is thuis in haar vertrouwde omgeving opgebaard. U kunt afscheid nemen van haar op woensdag 29 mei van 18.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 31 mei om 11.00 uur in de kerk van Heilige Theresia, Julianastraat 16 te Heikant, gevolgd door de ter aarde stelling op de begraafplaats van H. Johannes de Doper, Hoofdstraat te Sint Jansteen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. - Tannie - maandag 27 mei 2019 ZV Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt, als je zoveel wordt ontnomen, en het leven niet meer leven is, dan komt de tijd dat je erin berust dat het einde gekomen is. Ondanks al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren samen, hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Nelly van de Walle 16 -11 -1946 Terneuzen 124 - 05 - 2019 Sas van Gent Sas van Gent: Nelly Winne-van de Walle Sluiskil: Jessica en Patrick de Feijter-Winne Mitchel Ryan Massemen (B): Hans en Silke Winne-Van Waeyenberge Keana Tiebe Jitse Familie Winne Familie van de Walle Sas van Gent, 25 mei 2019. Burg. Hoefnagelsstraat 70,4551 HJ De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 31 mei om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Ronny ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, waar u woensdag 29 mei om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. U kunt ook condoleren via: X r> www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregisten- Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder echtgenote van Pieter Izaak de Hullu IJzendijke, 18 oktober 1920 t Hulst, 20 mei 2019 Groede: Pieter de Hullu Oostburg: Sjaak en Marianne de Hullu-Vercruijsse Groede: Johan de Hullu Correspondentieadres: Scherpbierseweg 17,4503 GR Groede We hebben in besloten kring afscheid genomen van Tannie, waarna zij is begraven op de begraafplaats te Groede. Een speciaal woord van dank aan Rita en Adrie en de medewerkers van thuiszorg ZorgSaam, die Tannie zo liefdevol verzorgd hebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51