Lea van den Branden r FAMILIEBERICHTEN 25 Hebrina Janneke Adriana Platteeuw - de Bokx J? Adriana Louwerse-Hengst Jo Inghels Brina OVERIGE BERICHTEN Je moeder blijjtje moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag datje haar moet laten gaan je verstand ze ff dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Met groot verdriet, maar ook met diepe bewon dering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, stellen wij u in kennis dat is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Adriaan Louwerse Westkapelle, 18 maart 1924 f Veere, 24 mei 2019 Ria en Jaap van de Sande-Louwerse Ronald en Nanneke Maïna en Leon, Maren, Pepijn Elleke en Dieter Prenten-Louwerse Angela en Marco, Mike, Julia Wilma Louwerse Correspondentieadres De Casembrootstraat 14 4361 AT Westkapelle Bijzonder veel dank aan het verzorgend personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh" voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 1 juni vanaf 13.30 uur in "Bij de Koster", Markt 65 te Westkapelle. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Adriana Louwerse-Hengst (Tante Jane) Wij hielden heel veel van haar. Pietemei en Bram Reinier en Sylvia Adria Kathelijne Tony de Laender Degenen die ik liefheb verlaat ik om hen die ik liefhad terug te vinden Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij thuis in haar zo geliefde omgeving, afscheid genomen van mijn lieve vrouw, ons ma en oma echtgenote van Sint-Gilles-Waas België, 20 maart 1929 t Sint Jansteen, 23 mei 2019 St. Jansteen: Jo Inghels Puk® Heikant: Ria en Luc Beeckman- Inghels In liefdevolle herinnering: Jacqueline Hengstdijk: Jeanine en Eddy Neve-Inghels Karlijn en Armando Kapellebrug: Paul en Veronique Inghels - Voet Tessa en Koen Rick en Marilène Correspondentieadres DELAtavFam. Inghels, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal Ma is thuis in haar vertrouwde omgeving opgebaard. U kunt afscheid nemen van haar op woensdag 29 mei van 18.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 31 mei om 11.00 uur in de kerk van Heilige Theresia, Julianastraat 16 te Heikant, gevolgd door de ter aarde stelling op de begraafplaats van H. Johannes de Doper, Hoofdstraat te Sint Jansteen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Enige en algemene kennisgeving stille bij groot verlies Alexandra Markusse Uitvaartverzorging uitvaartinzeeland.nl 0113 214 291 maandag 27 mei 2019 PM Pas als je geleefd hebt kun je sterven. Ik heb geleefd. Plotseling niet meer in ons midden echtgenoot van Imelda Baert 17 januari 1943 123 mei 2019 Imelda de Laender-Baert Dirk en Julie de Laender Jordan-Dawn Groen van Prinstererlaan 13 4571 TZ Axel Vrijdag 31 mei is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot groeten in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Bezige handen nu gevouwen en stil een leven van ijver zo was je wil nu heb je rust met lichaam en geest vaak zullen we terug denken aan wat is geweest. In vertrouwen op God is overleden "Lid in de Orde van Oranje-Nassau" weduwe van J.C. Platteeuw Terneuzen, 17 juni 1934 t Terneuzen, 23 mei 2019 Gelein en Adrie Hans en Anke Linde, Stef Lilian en Jan Willem Thijmen, Veerie Pieter en Suzy Valeska en Rico Johan Adri en Chanthana Anna Tramstraat 8 4542 BH Hoek De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op dinsdag 28 mei om 13:00 uur in de Gereformeerde Kerk, Tramstraat 1 te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid het gezin te condoleren in de kerk. kracht COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u - Familieberichten - FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25