bolderman.nl Voor fantastische reizen! bolderman.nl EUWS 11 Rahiied A.: vier moorden, zes pogingen tot moord ïïTÏÏlM boodschap van haar overlijden bracht. ,,Tot ik een jaar later hoorde dat een verpleger was opgepakt om dat hij in bejaardenhuizen ouderen met insuline zou hebben vermoord." Toen hij diens foto in de krant zag, viel het kwartje. ,,Hij was die jongen die vertelde dat ma was overleden. Maar ze is niet alleen overleden, ook vermoord. Door die gozer zelf! Pas la ter realiseerden we ons dat hij hele maal alleen op de afdeling liep toen we bij onze moeder kwamen. Hij had gewoon vrij spel.'' Een gesprek met rechercheurs volgde snel. ,,Ik vertelde dat mijn moeder in september 2016 was ge storven. 'U bedoelt september 2017', veronderstelden ze. Nee, september 2016, zei ik. Toen werd het voor de re chercheurs duidelijk: deze zaak kan weleens gigantisch groot worden.'' A. wordt gelinkt aan vier moorden, zes pogingen daartoe, valsheid in ge schrifte in medische dossiers en dief stal van eigendommen van bewoners voor wie hij zorgde. Paternoster is er '1000 procent' van overtuigd dat zijn moeder is vermoord. Maar: „Doordat we de huisarts geen onderzoek heb ben laten doen en we mijn moeder een week na haar dood hebben gecre meerd, is de doodsoorzaak niet meer te achterhalen." Medeschuldig De autohandelaar krijgt nog altijd kippenvel van het idee dat het Ra- De dagenrond het proces zijn vreselijk, slopend hiied A. was die hem het slechte nieuws bracht. ,,De moordenaar van mijn moeder belde me zelf dat ze dood was. Daardoor zit ik met veel onrust in mijn lijf. De dagen rond het proces zijn vreselijk, slopend. Je krijgt nu ook de kans niet om dit alles te verwerken. Telkens opnieuw met die pro-formazittingen wordt alles opgerakeld in de rechtbank.'' Paternoster ziet niet alleen A. als de moordenaar van zijn moeder. ,,Hu- manitas, waar De Wetering onder valt, is in het geval van mijn moeder medeschuldig; het was daar zó slecht georganiseerd en de werksfeer was er zó slecht dat deze jongen gewoon zijn gang kon gaan.'' En dus wil hij na de rechtszaak tegen A. ook gaan voor 'deel twee'. ,,Humanitas aanpakken. Het gaat mij niet om de personen, maar om de in stellingen. Die moeten worden aan gesproken. Daarom doe ik ook mijn verhaal: dit moet bekend worden. Dat zoiets in Nederland kan gebeu ren. Zelf ben ik nu 61 jaar en wij zijn de volgende generatie die straks aan de beurt is om in zo'n instelling te recht te komen. Nu is het moment dat wij zelf nog voor onze eigen, vei lige oude dag kunnen zorgen.'' Zorginstelling Humanitas wil ondanks herhaaldelijke verzoeken niet reageren. ,,Zo lang de zaak onder de rechter is, geven we geen commentaar'', zegt woordvoerder Carla Boeren. Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! 5 dagen Bohemen en Praag 7 dagen Verrassend Denemarken 8 dagen Stedenreis Berlijn, Dresden, Leipzig en Potsdam 8 dagen De Engelse Rivièra 10 dagen Barcelona en omgeving 10 dagen Rondreis Noorwegen zaterdag 25 mei 2019 GO gozer mijn moeder vermoord?" foto' frank de roo Het OM verdenkt de 22-jarige Rahiied A. in totaal van vier moorden en zeven pogingen tot moord. In verzorgingste huizen in Rotterdam, Ridder kerk en Puttershoek zou hij elf bejaarde vrouwen zonder me dische noodzaak hebben geïnjecteerd met insuline. Daarnaast wordt hij verdacht van diefstal van medicijnen en medische dossiers en van het plegen van valsheid in ge schrifte met zijn Verklaring Omtrent Gedrag. Afgelopen week bleek bij de rechtbank in Rotterdam dat gedragsdeskundigen advise ren hem tbs met dwangver pleging op te leggen. v.a. slechts v.a. slechts Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Brochure en (0318) 58 09 58 boekingen: www.bolderman.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten Vertrekdata: 17 juni 71,15,29 juli 712,26 aug/9,23 sept/7okt Vertrekdata: 17 juni 715 juli 7 12 aug 7 9 sept/7 okt Vertrekdata: 15.29 juni 713, 27 juli 710,24 aug 7 7,28 sept. Vertrekdata: 17 juni 71,15 juli 7 12.26 aug 7 9.23 sept 7 7 okt. Vertrekdata: 10.17,24 juni 71,8, 15,22,29juli75,12,19 aug etc. Vertrekdata: 15,29 juni 7 13,27juli710,24 aug 7 7 sept.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 11