G> T ff] Paul Jozef Eugène Raes Petronella Traas-de Jonge FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Paul Raes Paul Raes Lena Catharina de Voogd-Willemse Hassie Davidse-Kroes Bets van Vlaenderen Eddy De Seranno Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn we onze lieve zoon en broer kwijtgeraakt. Axel, 30 maart 1964 t Zuiddorpe, 19 mei 2019 M. Raes-Mattens Astrid en Lambert Correspondentieadres: Polenstraat 18,4571 BZ Axel We nemen gezamenlijk afscheid van Paul op dinsdag 28 mei om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma echtgenote van Jan Traas in de leeftijd van 94 jaar. Kwadendamme: Marianne en Peter van 't Westeinde-Traas Hans Ko Heinkenszand: Joke en Johan van Damme-Traas 23 mei 2019 Burg. van Horsighstraat 9,4453 CP 's-Heerenhoek De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 27 mei om 13.30 uur in de H. Willibrorduskerk, Deken Holtkampstraat 9 te 's-Heerenhoek. De begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Marcel van Haestregt 15 - 07 -1949 119 - 05 - 2019 Terneuzen Terneuzen Ons bereikte het trieste bericht dat de heer is overleden. Eddy was een zeer gewaardeerde samenwerkingspartner. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte met dit plotselinge verlies. Directie en medewerkers ZB I Planbureau en Bibliotheek van Zeeland Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en 1 FAMILIEBERICHTENPAGINA, plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. 3 DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. de persgroep. Vfamilieberichten vrijdag 24 mei 2019 ZV Afgelopen zondag bereikte ons het droevige bericht van het veel te vroeg overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Ruim 33 jaar was Paul binnen ons bedrijf werkzaam en fungeerde als gerespecteerd hoofdoperator binnen de afdeling Ammoniak. Met Paul verliezen wij een bijzonder toegewijde medewerker. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Management team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B.V Het bericht dat onze collega is overleden heeft ons diep geraakt. Hij was een fijne collega, rustig en enorm plichtsbewust, viel op door zijn positieve instelling, oog voor detail en gedrevenheid. Wij zullen Paul enorm missen. Wij wensen zijn ma, zus en familie veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. Je collega's van de afdeling Ammoniak Yara Sluiskil B.V. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, voor ons nog onverwachts, uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot-, overgroot- en betovergrootmoeder sinds 31 januari 1996 weduwe van Jan de Voogd Geboren 15 augustus 1923 Overleden 22 mei 2019 Kruiningen: J. de Voogd K.M. de Voogd-Oostdijk Yerseke: R.J. Hollestelle-de Voogd L.A. Hollestelle Amersfoort: J. de Voogd J. de Voogd-van Alten Klein-, achter- en achterachterkleinkinderen Correspondentieadres: Zandweg 25,4416 NC Kruiningen Onze moeder en oma is opgebaard aan de Zandweg 25, alwaar gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 25 mei van 16.00 tot 17.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dinsdag 28 mei om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel, Hoge Hoeve 3 voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Vrouw van onze broer Wim Sjaan Davidse-van Belzen Jo Davidse-Wisse Sjaan Pieter Talma Kees Cobi Davidse Cathrien Davidse-Louwerse Lenie Piet de Buck Rinus Brigitta Davidse Rien Corry de Looff Neven en nichten Wij denken aan hen die ons zijn voorgegaan. Oudehorne, 23 mei 2019 Enige en algemene kennisgeving Bedroefd delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jean-Paul en Ria Stephen, Silvin Lenna Terneuzen, 24 mei 2019. Correspondentieadres: Axelsestraat 78 4537 AM Terneuzen Het afscheid heeft, zoals ma dit wenste, in besloten kring plaatsgevonden. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 65