FAMILIEBERICHTEN 13 ■e& JUBILEUM Magdalena Cornelia Bijlsma-van Luijk Magda, Joanna Catharina Moison - Pompernolle Cor Landman ^OVERIGE BERICHTEN Leen en Eline van Koeveringe, 40 jaar getrouwd te zijn! Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef het leven niet. Heel verdrietig maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, trotste oma en overgrootoma Tinie de Nooijer-van Leeuwen weduwe van Pieter de Nooijer t levenspartner van Toon Bos t in de leeftijd van 78 jaar. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Scheldepoortstraat 76 4339 BP Nieuw- en St. Joosland De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een woord van dank aan de vrijwilligers en het personeel van verpleeghuis "Willibrord" voor de liefdevolle verzorging. v Magda Lien van 't Leven - Harinck Jóhcw/Hoekmcw/ woensdag 22 mei 2019 PM DV 25 mei hopen wij, Wilt u ons komen feliciteren? Dat kan op 24 mei as op onze receptie in Gasterij Schoudee, Schoudeeweg 1, Wemeldinge.Van 15.30 tot 17.30 uur. Hartelijk welkom. Leen en Eline van Koeveringe Klaproos 104,4421 ML Kapelle "Eigenlijk weet je nooit hoeveel je van iemand houdt als het allemaal gewoon is" Veel te jong en veel te snel is overleden mijn allerliefste vrouw, onze moeder en oma Vlissingen, 25-03-1951 Vlissingen, 17-05-2019 Vlissingen: Siewert Bijlsma Corinne Bijlsma, Finjan en Ninne Michel van Velsen, Resa en Lukas Tilburg: Leonard en Cora Bijlsma, Lieze, Faber en Eise Correspondentieadres: Lisztlaan 13,4384 KM Vlissingen Wij nodigen u uit om, samen met ons, afscheid te nemen van Magda op vrijdag 24 mei om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is gelegenheid tot condoleance en informeel samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Magda hield van veldbloemen. Magda heeft geschreven: Mijn dank gaat uit naar de samenwerkende specialisten van hetADRZ en het Sint - Lucas ziekenhuis in Gent, in het bijzonder dr. Logmans. Mijn speciale dank gaat uit naar mijn huisarts dr. R.N. van Gent. Hij heeft mijn laatste weken draagbaar gemaakt door zijn bekwaamheid, zorgvuldigheid en bijzonder prettige persoonlijkheid. Dat gaf mij veel vertrouwen. mijn kind, mijn zus en onze tante. Wij herinneren je om wie je was en hoe je geleefd hebt. Je was sterk als een rots, zo ging je dan ook van ons allen heen. Wat zullen we je gaan missen. M. van Luijk-Jongbloed Ria en Ko -in herinnering- Hilde Niek, Milan Jasper Rachelle Vlissingen, 17 mei 2019 Bedroefd omdat we haar moeten missen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, in de leeftijd van 96 jaar, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Adriaan Moison Frans en Jeannet T, Anneke Hans en Willy Jeannette en Theo Jan en Ellen Kleinkinderen en achterkleinkinderen 20 mei 2019 Correspondentieadres: Pastoor Fronhoffstraat 17 4453 BK 's-Heerenhoek Moeder is thuis opgebaard. De uitvaartdienst vindt plaats in de H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek, vrijdag 24 mei om 10.30 uur, aansluitend vindt de begrafenis plaats. Onze dank gaat uit naar alle zorgmedewerkers van Allévo en huisartsenpraktijk 's-Heerenhoek. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als een vogel, stil en plots wiekt hij van hier, 't was goed, genoeg geweest ook, zijn vrijheid tegemoet. Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze vader en trotse opa partner van Willy Kleinepier- Kenters 20-10-2016 29 juni 1950 68 jaar 16 mei 2019 Jessica en Gjert Thorsten Bente Annemiek en Ewald Stan Nanda C.D. Vereekestraat 51 4421 CC Kapelle De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Vrijdag 17 mei bereikte ons het droevige bericht dat na een kort ziekbed is overleden onze geliefde schoonzus en tante. echtgenote van Adrie van 't Leven in de leeftijd van 80 jaar. Wij wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. 's-Heerenhoek: J.A. van 't Leven J. van 't Leven - Meeuwse Neven en nichten COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Uitvaartverzorging 'DE BEVELANDEN'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45