t FAMILIEBERICHTEN 25 Isidoor Merckx Door Willem Johannes Petiet Wim OVERLEDEN Cornelia Nathalia Maria de Waal maandag 20 mei 2019 Heer, u laat mij veilig wonen. Ik hoef niet bang te zijn, ik kan rustig slapen. Psalm 4:9 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tij dens haar leven heeft omringd, laten wij u weten dat mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma mocht Thuis komen bij God Janneke Bareman-de Pooter echtgenote van Abraham Bareman Axel, 4-10-1928 t Axel, 17-5-2019 A. Bareman Jan en Lilian Bareman-Solleveld Corrie en Jaap Pijpelink-Bareman Loek en Truus Bareman-Bolleman Elly en Ko de Pooter-Bareman Joke en Henk Maas-Bareman Peter en Jeanine Bareman-de Groote Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: G.H. Breitnerstraat 1 4571 MS Axel Donderdag 23 mei is er van 13.15 -13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aan vangt Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in de kerk. We bedanken een ieder die de laatste jaren zorg heeft verleend aan haar. Stil maar, wacht maar Alles wordt nieuw Dag lieve Oma Bareman Karin en Martin Steven en Anja - Sanne Rens Anita en Onno - Jelmer, Jasmijn, Noor Richard en Eva - Pepijn, Ruben Janneke en Stijn - Siem, Puk, Boas Suzan en Danny - Flore, Mik Jacco en Lycia - Simon, Mathias, Eline Anke en Jigal - Jiska, Amoz, Naomi Arjan en Hendrina - Julian, Marit Pim en Sandra Sanja en Willem - Shania, Faya Mirella en Barry - Jens, Fleur Saskia en Tommy - Levi, Yoeri Anouk en Wïerd Job Voor altijd in ons hart Nog vrij onverwachts is uit onze familiekring weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Janneke de Pooter gehuwd met Bram Bareman We zijn stil en verdrietig maar ook erg dankbaar voor alles wat zij in ons leven betekent heeft. We leven erg mee met Bram, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen en hopen dat ze de kracht zullen ontvangen om met dit verlies te kunnen omgaan. Jas en Tanneke (in dierbare herinnering) de Pooter-den Hamer Ko en Henny de Pooter- Ollebek en hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, 17 mei 2019 Je laatste krachten, je zere lijf en vermoeide gezicht. Alles gezegd, alles besproken doe je ogen nu maar dicht. - Corrie - Terneuzen, IJzendijke, 16 september 1947 16 mei 2019 Ilse Storm ns Joseph Goossen -Joos- Na jaren lief en leed te hebben gedeeld viel het pa enorm zwaar om afscheid te nemen van zijn geliefde vrouw. Hierna had hij de kracht niet meer om alleen verder te gaan. Twee maanden na het overlijden van onze ma en oma, moeten wij nu ook afscheid nemen van onze pa en opa weduwnaar van Dorthy Merckx-Piessens Hij overleed 18 mei 2019 in de leeftijd van 83 jaar. Gino enAnniek Ine en Wim, Zoë, Liv Joost en Jessy Michael en Rosita Dimitri en Melanie Barbara en Thomas Correspondentieadres: t.a.v. familie Merckx Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van Door in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 22 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 23 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus, 's-Gravenstraat te Clinge, waarna we aansluitend pa gaan begeleiden naar zijn laatste rustplaats bij ma. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Met veel verdriet, maar intens dankbaar voor wie hij was en wat hij voor ons heeft gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa echtgenoot van Truus Petiet-de Feijter Hij overleed op 17 mei 2019 in de leeftijd van 87 jaar. Truus Jeannet en Ryan Evelien en Benjamin Rosalie Carla en Fred Joris Bart en Esmee Marc en Tessa Hoofdstraat 31,4533 PB Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 22 mei om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, hebben wij thuis afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma. echtgenote van Hans Corijn Hans Corijn Sabine en Lucas Stedehouder-Corijn Robin en Luna Correspondentieadres: Willem Tellstraat 20a, 4515 EH IJzendijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 24 mei om 14.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 8c. Voorafgaand aan de dienst wordt u in de gelegenheid gesteld om de familie te condoleren van 13.30 tot 13.55 uur in voornoemd centrum. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en grootopa Weduwnaar van Maria Versluijs 1977 Levensgezel van Elza Moortgat 12010 Hontenisse, t Hulst, 8 april 1928 16 mei 2019 Hulst: Landy en Mare Hulst: Stefanie en Dennis Chloé en C? Kloosterzande: Liselotte en Sam Abel Middelburg: David en Valérie Nino Correspondentieadres: Uitvaartzorg 'de Koestering' Groenendijk 51,4587 CS Kloosterzande De uitvaartplechtigheid vindt plaats op donderdag 23 mei om 10.30 uur in de H. Martinuskerk te Kloosterzande. Aansluitend kunt u de familie condoleren bij 'In den Waes', Groenendijk 51 te Kloosterzande. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Blaauwe Hofke 134 voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 76