0 Willemina Johanna van der Meule - Poelman 24 OVERLEDEN Tannetje Dekker - de Kam -Tanny- Tannie Dekker - de Kam Mina Catharina Joziasse - Sturm Rina Joziasse - Sturm maandag 20 mei 2019 Verdrietig deel ik u mede dat zacht en kalm is overleden mijn lieve moeder weduwe van Andries Dekker in de leeftijd van bijna 93 jaar. "Mam ik ga je missen..." Ria Esta -M- Daisy -M- Mayka Js- De afscheidsbijeenkomst, waarvoor ik u uitnodig, zal gehouden worden op woensdag 22 mei om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum "De Bevelanden", Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. De begrafenis zal omstreeks 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in bovengenoemde aula. Kapelle, 17 mei 2019 Correspondentieadres: Verlorenwegje 1,4421 PZ Kapelle Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze schoonzus en tante weduwe van Andries Dekker Familie Dekker 17-05-2019 Jou handen hebben hard gewerkt Jou hart heeft voor ons geklopt Je gezondheid ging snel achteruit Rust nu maar uit Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en over oma weduwe van Marinus van der Meule 26 april 1933 18 mei 2019 Ko en Leny van der Meule Marisca en Jeroen; Leon, Jesse Remko en Mirjam Melanie en Janick Correspondentieadres: Boudewijnskerke 38 4374 SC Zoutelande Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Mina te nemen op donderdag 23 mei van 20.00 tot 20.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Naar wens van Mina zullen wij haar in besloten kring begraven. bent in de gelegenheid om ons persoonlijk te condoleren op vrijdag 24 mei van 13.00 tot 15.00 uur in Schuttershof, Kanonweistraat 30 Domburg. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Mina van der Meule - Poelman We zullen haar missen. Domburg: Matty 's-Heer Hendrikskinderen: Wim en Maddy Utrecht: Janny Goes: Ineke Heinkenszand: Bert en Ineke Neven en nichten Mijn tijden zijn in uw hand,... Psalm 3116 Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Rina 10 februari 1949 t 18 mei 2019 André Joziasse Jasper en Margaret Joziasse - Geluk Marijn, Tiemen, Eva Rob en Krista Joziasse - Dekker Jeffrey, Emily, Sem Sander en Henrike Joziasse - van Frankenhuijzen Levi, Quinn, Jesse Martine Joziasse Paul en Henriët Joziasse - Gunst Sophie, Laurens, Norah Onze dank gaat uit naar dr. Angkotta voor de goede medische begeleiding en naar Mandalie en Willeke voor de liefdevolle verzorging. Seisweg 148 4334 AM Middelburg Op vrijdag 24 mei wordt om 14.00 uur een herdenkingsdienst gehouden in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 in Middelburg. Aansluitend zal om 15.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Echtgenote van André Joziasse Maatje Jeanneke Joke Will en Co neven en nichten we denken aan diegene die ons zijn voorgegaan Familieberichten - Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. DE PERSGROEP familieberichten PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24