FAMILIEBERICHTEN 23 Annie de Wolf - Blankenburgh Leuntje Stroosnijder - Beeke Leuntje Stroosnijder - Beeke Annie de Wolf - Blankenburgh maandag 20 mei 2019 Heer, u laat mij veilig wonen. Ik hoef niet bang te zijn, ik kan rustig slapen. Psalm 4:9 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tij dens haar leven heeft omringd, laten wij u weten dat mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma mocht Thuis komen bij God Janneke Bareman-de Pooter echtgenote van Abraham Bareman Axel, 4-10-1928 t Axel, 17-5-2019 A. Bareman Jan en Lilian Bareman-Solleveld Corrie en Jaap Pijpelink-Bareman Loek en Truus Bareman-Bolleman Elly en Ko de Pooter-Bareman Joke en Henk Maas-Bareman Peter en Jeanine Bareman-de Groote Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: G.H. Breitnerstraat 1 4571 MS Axel Donderdag 23 mei is er van 13.15 -13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aan vangt Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in de kerk We bedanken een ieder die de laatste jaren zorg heeft verleend aan haar. Stil maar, wacht maar Alles wordt nieuw Dag lieve Oma Bareman Karin en Martin Steven en Anja - Sanne Rens Anita en Onno - Jelmer, Jasmijn, Noor Richard en Eva - Pepijn, Ruben Janneke en Stijn - Siem, Puk, Boas Suzan en Danny - Flore, Mik Jacco en Lycia - Simon, Mathias, Eline Anke en Jigal - Jiska, Amoz, Naomi Arjan en Hendrina -Julian, Marit Pim en Sandra Sanja en Willem - Shania, Faya Mirella en Barry - Jens, Fleur Saskia en Tommy - Levi, Yoeri Anouk en Wïerd Job Voor altijd in ons hart Nog vrij onverwachts is uit onze familiekring weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Janneke de Pooter gehuwd met Bram Bareman We zijn stil en verdrietig maar ook erg dankbaar voor alles wat zij in ons leven betekent heeft. We leven erg mee met Bram, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen en hopen dat ze de kracht zullen ontvangen om met dit verlies te kunnen omgaan. Jas en Tanneke (in dierbare herinnering) de Pooter-den Hamer Ko en Henny de Pooter- Ollebek en hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, 17 mei 2019 Ik sla mijn ogen op naar de bergen Vanwaar zal er hulp komen voor mij? Te hulp komt mij de Heer Die hemel en aarde gemaakt heeft Naar Psalm: 121 Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen wij afscheid van jou. Nieuwdorp, Bergen op Zoom, 9 april 1931 16 mei 2019 Sinds 24 april 2002 weduwe van Cor de Wolf Middelburg: Bram en Anne - Marie Maartje Jip en Elske Madelief en Ruben Halsteren: Rinus en Henny Merelen Bart Hajo en Melissa Tholen: Wim en Margreet Femke en Evert - Jan, Danique, Luuk Joost en Stefan Robbert Jambi (Sumatra): Cor en Lina Ivan en Cvetanka Edo en Annemiek Nadya en Arian Breda: Ria Correspondentieadres: Familie de Wolf Jan van Hoofkwartier 74 4333 EB Middelburg Maandag 20 mei is er van 19.00 uur tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in de familiekamer van uitvaartverzorging Jannie Hulsbergen, Melanendreef 31, Bergen op Zoom. Dinsdag 21 mei zal om 14.00 uur de rouwdienst gehouden worden in de Martinuskerk, Dorpsstraat 20, Halsteren. Aansluitend begeleiden we haar naar de Protestantse begraafplaats, Kromstraat, Halsteren. Voor de persoonlijke condoleance bent u na de begrafenis welkom in "De Wittenhorst", Lindenbaantje 1, Halsteren. Als u zich betrokken voelt bent u van harte welkom. Na een zorgzaam leven is op de leeftijd van 88 jaar van ons heengegaan, maar nu geborgen bij God, onze lieve oudste zus, schoonzus en tante weduwe van Cor de Wolf Middelburg: Cor Blankenburgh t Bep Blankenburgh-Kooman t Goes: Adri Blankenburgh Middelburg: Jan Blankenburgh t Klazien Blankenburgh-de Wolf H.l. Ambacht: Rie Verburg-Blankenburgh Jan Verburg Goes: Bram Blankenburgh Marian Blankenburgh-Verburg Zuidlaren: Jannie Geertsema-Blankenburgh Arnold Geertsema t Breda: Jopie Snelleman-Blankenburgh Arie Snelleman t Vlissingen: Wim Blankenburgh Ria Blankenburgh-v.d. Knaap Oosterhout: Leny de Caluwé-Blankenburgh Johan de Caluwé Dronten: Coby v. Leeuwen-Blankenburgh Jaap v. Leeuwen Neven en nichten Van mensen die er niet meer zijn, blijf je altijd houden. Op 17 mei 2019 is op 81-jarige leeftijd overleden onze broer, zwager en oom, Kees Koppejan Jan (in herinnering) en Corrie Rinus (in herinnering) Ineke en Kees Neven en nichten Bedroefd delen wij u mee dat, na een periode van afnemende krachten en gedachten, door de HEERE op Zijn tijd maar voor ons nog onverwacht van ons is weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 13 augustus 1996 weduwe van Giljam Stroosnijder Wolphaartsdijk, f 's-Gravenpolder, 18 juni 1930 17 mei 2019 's-Gravenpolder: Els en Wim Lukasse-Stroosnijder Martin en Susan Lotte, Justin, Fayen Linda en Jeroen Livia, Milan Anja en Comel Silvan, Vinz Biezelinge: Niek en Suzan Stroosnijder-Berk William Rafael Nicolaas en Evelien Pieter en Mellanie Veerle, Lieke Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van SVRZ "de Zwake voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Raadhuisstraat 29,4431 AH 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. woensdag 22 mei om 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nisse. Na de begrafenis is er in bovengenoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve tante in de leeftijd van 88 jaar. Familie Stroosnijder 's-Gravenpolder, 17 mei 2019 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 23