22 FAMILIEBERICHTEN Ruud Kusse Ruud Kusse c Ruud Kusse Ruud Kusse OVERLEDEN Ruud Kusse Ruud Kusse Ruud Kusse "As tears go by" (the Rolling Stones) Ruud Kusse Ruud Kusse Ruud Kusse Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega Ruud Kusse Hij zal gemist worden. Daktechniek Allaart-de Kraker Quist Dakdekkers Miko Allaart Sandra Allaart Nico Marteijn Jan Allaart Kees Quist Theojanse Janno Marijs Ruben de Jonge Arno de Jonge David Dekker Rubin Mesu Kasper de Feijter Remco Oosterling Ruud maandag 20 mei 2019 PM Het mooie van herinneringen, niemand kan ze van je afnemen. Ze blijven voor altijd in je hart. Een bijzondere man is van ons heengegaan. Mijn vriend, partner in onze zaak en als een vader voor de kinderen 13 november 1975 116 mei 2019 Ilse van Daele Nathanaël (je grote jongen) Chanelle (je prinsesje) Hoogaars 8 4341 MN Arnemuiden De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 23 mei om 12.00 uur in het crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting. Plotseling is in de kracht van zijn leven uit ons midden weggerukt mijn geliefde zoon, onze broer, oom, kleinzoon en neef 13 november 1975 16 mei 2019 Wij zullen je liefde, droge humor en gulle lach erg missen. Kees Kusse Ina Kusse-Hameling t Peter en Anqueline Kusse Mitchel, Sharissa, Chanella Leu Hameling-Sturm Jaap Hameling Verdrietig zjjn wij omdat onze lieve neef is overleden. Wij wensen zijn vader Kees en zijn broer Peter en gezin veel sterkte met dit grote verlies. Namens de familie Kusse Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vader, broer en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bart - Frans - Peter - Frank Zonder woorden Zonder afscheid Zomaar ineens voorbij., Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het veel te vroeg overlijden van onze zeer gewaardeerde vriend Wij wensen de familie veel sterkte toe de komende tijd. David en Marissa de Koeijer Frank Wondergem en Donna Vleugel Marco Wondergem Ruben en Francis de Nooijer Bye Lief Boefje... Ik mis je nu al... Thnxxx4 being U Kus, Kristie Knuffel van Kobus We Love You Vaarwel vriend Miko Sandra Allaart Henk Corrina Bezemer Klaas Marian de Nooijer Henk Monique van de Gruiter Jacco Liandra Lourense Jan, Annelies Michelle Meerman Klaas Bianca van de Gruiter Edwin Jennifer Meerman Willeke Meerman Pirn Mirjam van Belzen Rini Dingemanse Leo Matty Goormachtig Janno Marijs Wim Schroevers Kees Joke Marteijn "I'm just waiting on a friend, Waiting on a friend" (The Rolling Stones) Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bart Wendy Kees Samantha Raymond Lenette Christian Marlon Laurens Angie Kees Vanessa Arjen Rudy Bert-Jan Eline Jordi Geraldine Leonard Mirte Arjan Linda Harry Suzanna Marwin Eric Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Wij wensen zijn familie en vrienden alle sterkte toe met dit grote verlies Cafe Jacks Joey en team Cafe Restaurant De Oranjeboom Dennis en team Cafe The New Inn Edith en team Bodega De Kookclub Toinet en team Voor onze brede vriend Ruud organiseren we voor zijn vrienden nog een gezellig samenzijn ter nagedachtenis. Dit na afloop van de officiële plechtigheid. Locatie Cafe Jacks in Goes We zijn verdrietig door het plotselinge overlijden van onze goede vriend We zullen zijn humor en betrokkenheid gaan missen. P.A. van Nielen S. van Nielen E.H. van Nielen M. van Nielen Jahnoah van Nielen Junior van Nielen Stoere, brede en lieve met je hart van goud, we gaan je missen... Koen Monique Kees Anda Glenn Ronnie Ellis Ronald CLarinda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 22