COLOFON Familieberichten k FAMILIEBERICHTEN 19 Theo Dierickx Adriaan Hoogesteger Lidwien Minnebo-Rammeloo Annie Maas-Valent - Adrie - Bram Stoutjesdijk Een kaartje, een telefoontje, bloemen, of wat het ook zij, was in deze moeilijke tijd, een grote troost voor mij. Een handdruk zo warm, even een arm om je heen, zoveel liefde en steun mij gegeven. Het geeft mij moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van heeft mij goed gedaan. Hiervoor mijn welgemeende dank. C.E. Deij Heinkenszand, mei 2019 Voor de vele hartelijke blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Ondanks ons verdriet heeft uw medeleven ons goed gedaan. P.J.C. Hoogesteger - de Nood Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, mei 2019 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, en de vele lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Desiree en Jacques Danielse - Minnebo Martin Minnebo Joyce, Martin, Natascha, Johnny en Sterre ontvangen na het overlijden van mijn dierbare man, onze papa en fijne opa was hartverwarmend. Hiervoor onze hartelijke dank. Janni Stoutjesdijk - Simpelaar Annelies en Martien (in liefdevolle herinnering) Noor Jaap Arend (in liefdevolle herinnering) Terneuzen, mei 2019 pzc.nl/familieberichten PtJ Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en nicht Irma Stallaert Uw aanwezigheid bij de uitvaartdienst en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Stallaert Graauw, mei 2019 Daan Tholens Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. Familieberichten zaterdag 18 mei 2019 ZV Uw blijken van warmte en medeleven die wij mochten Het is ongelofelijk stil en leeg, maar mooi zijn de herinneringen aan onze lieve ma, oma en overgrootmoeder Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven in welke vorm dan ook na haar overlijden, betuigen wij u onze oprechte dank. Carlien en Frank van Rattingen-Maas Arne en Marije, Lynn Biervliet, mei 2019 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. familie Tholens Terneuzen, mei 2019 DE PERSGROEP. ^familieberichten FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 147