FAMILIEBERICHTEN 13 Jan Aüemekind ers COLOFONFamilieberichten Pieternella Bolleman - Goedbloed Nel =s* Pierre Vinke OVERLEDEN Alena Jacoba Fonteijne-van der Laan "We. hebben veel van je geleerd/ Behalve hoe we je moeten missen". Ondanks zijn intense wil om samen met ons te leven en voor ons te zorgen/ hebben wij met vee[ verdriet/ afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje/ onze trotse en zorgzame vader Hoedekens kerke/ 20 december i960 in de leeftijd van 58 jaar. t Kwadendamme/ 12 mei 2019 Karin Allemekinders-Witte Mark en Esther Esther en Remco Judith en Patrick Ridderhofstraat 15/ 4434 AP Kwadendamme De uitvaartdienst waarvoor u bent uitgenodigd zal worden gehouden op donderdag 16 mei om 11.00 uur in de H. Bonifaciuskerk/ J. Frisostraat 5 te Kwadendamme. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u van harte welkom. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Jan Dirk Verpoorten 7-11-1925 111-5-2019 - Lenie - José Laurijs Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 87 jaar. Goes: Bram Bolleman Oost-Souburg: Leo en Bep Goedbloed - de Rijke Breskens: Adrie Bolleman Vlissingen: Frans en Jacoba Minneboo-Bolleman Neven en nichten 12 mei 2019 Troelstralaan 230,4463 XZ Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 16 mei om 09:30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. - Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger Pierre was bijna 10 jaar trouwe vrijwilliger op locatie De Blaauwe Hoeve. Samen met zijn vrouw regelde hij alle hand- en spandiensten voor de vervoersdienst. Daarnaast was hij ondersteunend bij vele andere activiteiten. We denken dankbaar terug aan de taken die Pierre heeft verricht binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen pzc.nl/familieberichten dinsdag 14 mei 2019 ZV De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en over-opa echtgenoot van Ebrina Jacomina Kielman HoekEJ. Verpoorten-Kielman Philippine Kees en Ina Verpoorten-Westerbeke Nelleke en Jordy - Stefan, Lucas Jennie en Erdin? Coen - in herinnering - Wilco Philippine Marian en Adri de Bue-Verpoorten Martijn en Nicole Evelien en Sem Hoek, Zorgcentrum Vremdieke Correspondentieadres: Zandstraat 237 4553 NK Philippine De dienst van Woord en gebed, waarvoor u bent uitge nodigd, wordt gehouden op vrijdag 17 mei om 10.30 uur in de Protestantse kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aan de Oude Kerkstraat te Philippine. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant De Fijnproever, Visserslaan 1 te Philippine. "Tel alleen de zonnige uren" mama Zaterdag 11 mei is rustig ingeslapen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en schoonmoeder, onze allerliefste oma echtgenote van Alexander Fonteijne Rotterdam, 15 juni 1929 t Oostburg, 11 mei 2019 Kinderen en kleinkinderen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 17 mei om 14.30 uur in het kerkgebouw Open Haven, Kerkplein 1 te Oostburg, waarna zij zal worden begeleid naar de begraafplaats in Oostburg. Aansluitend nodigen wij u uit voor een samenzijn in het kerkcentrum. Kerkplein 2 te Oostburg. SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. Beter een goede buur, dan een verre vriend Voor ons blijf je altijd de lieve buurvrouw Wij wensen Fred en de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Willy, Saria, Annabel, Natalie, Roald en Max E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64