COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 P kJ Marius Engel Westveer Opdat een ieder, die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe. Joh.3:16 Bedroefd om het gemis, maar getroost door de wetenschap dat hij nu voor altijd geborgen is in de handen van de Here, nemen wij afscheid van onze lieve broer en oom Marius Westveer pzc.nl/familieberichten dinsdag 14 mei 2019 PM Romeinen 8: 38 - 39 In Christus ontslapen mijn dierbare man, onze zeer zorgzame vader en lieve trotse opa 8 februari 1941 Middelburg t 9 mei 2019 Dankbaar zijn we voor het leven dat we met Marius mochten delen. In geloofsvertrouwen, zorgzaam, toegewijd en trouw is Marius ons voorgegaan in ons gezin gedurende ruim 44 jaren. We hebben veel respect voor de wijze waarop hij de laatste moeilijke levensfase heeft gedragen; in overgave, vertrouwend en berustend. Verdrietig en in liefde hebben we hem uit handen gegeven en toevertrouwd aan de eeuwige ontferming van de Here God. Anneke Westveer-Wolfert Mare Mirjam en Erwin Ruben, Sarah, Aron Schoutstraat 14, 4336 HR Middelburg De dankdienst voor het leven van Marius waarvoor we u van harte uitnodigen zal gehouden worden op vrijdag 17 mei om 13.30 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren van 12.30 tot 13.15 uur. De graflegging zal plaatsvinden in besloten familiekring. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In deze dagen liever geen bezoek aan huis. We bidden Anneke, kinderen en kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. Leiderdorp: Els Westveer, kinderen en kleinkinderen Middelburg: Henk Westveer, kinderen en kleinkinderen SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichten pzc@ pe rsg roe p. n I T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45