'Alleen de goudvissen blijven thuis' GELD GELUK Wietske en Anneke boeken regelmatig een vakantiehuisje en nemen dan alle huisdieren mee. Wietske: ,,Ik heb mijn vorige huis verkocht voor drie ton. Het huis waar we sinds een paar maanden in wonen, kostte 265.000 euro. Het is wel kleiner." Anneke: ,,Maar we hebben nu een tuin." Wietske: ,,En er is plek voor als de kleinkinderen komen logeren." Anneke: „Binnenkort word ik oma. Wietske heeft al twee kleinkinderen. Ik kreeg op mijn negentiende, ik was alleenstaand, een dochter, zij krijgt nu een kindje." Wietske: ,,Ik ben getrouwd geweest met een man. Pas op mijn 35ste werd ik verliefd op een vrouw, met wie ik elf jaar een relatie had. Anneke en ik heb ben een samenlevingscontract." Anneke: „Wietske betaalt de woon lasten. Ik betaal de rekeningen voor de auto, de boodschappen en uitjes. Aan boodschappen geef ik 500 tot 600 euro per maand uit. Vlees koop ik altijd biologisch, grotendeels bij een speciaal zaak. Groenten heb ik ook het liefst biologisch." Wietske: ,,We hebben houten bakken waar we groenten in verbouwen." Anneke: ,,Andijvie, pepers, munt voor de thee, peterselie, kroten." Wietske: ,,Ook deze planten zijn bio logisch." Anneke: „Gekocht voor 3,49 euro per stuk." Wietske: ,,Nee, de meeste waren in Wietske Anneke Beste koop Slechtste koop 6 TEKST EDITH ANDRIESSE FOTO JOOST HOVING Gezamenlijk netto-inkomen 0 - €3000 €3000 - €4500 €4500 - €6000 €6000 of meer Wietske Triel (54, links), fulltime verpleegkundige op de hartbewaking. Anneke Boegheim (55), helpt lichamelijk beperkten bij dagelijkse taken. Anneke en Wietske hebben recent een nieuw bouwwoning gekocht in Rotterdam. Ze wonen daar met hun twee honden Freek (teckel) en Marietje (bordeauxdog) en pape gaai Coco. Anneke: ,,Een infrarood- sauna. Hij is al twee keer mee verhuisd, ik gebruik 'm wekelijks.'' Wietske: ,,Een lange winterjas in de uitverkoop voor 275 euro. Oorspron kelijk was hij 550 euro.'' Anneke: ,,Een fiets, ik heb 'm maar een keer gebruikt. Nu heb ik een elektrische fiets en die vind ik veel fijner.'' Wietske: ,,Een paar laar zen van Think, voor 200 euro. Ze waren te groot, op Marktplaats kreeg ik er nog maar 15 euro voor.''

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 94