t J" STEIJN DE VLIEGER FAMILIEBERICHTEN 19 Jasper Wouters Dick Dirk Johannes van Klooster Rob van Oostveen Joop Kolijn Bram Jacobse JtUUlM Vcül CjOvtcDOOrt Janna Suzanna Puijpe-Schout 18 oktober 1926 9 mei 2019 Janna Suzanna Puijpe-Schout '10 juli 1938 Verdrietig over het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis dat, na een moeilijke, laatste levensfase, is overleden mijn lieve man, onze broer, zwager en oom 18 mei 2019 Ada van Klooster-Klompe en verdere familie Haven Noordzijde 37 4318 AC Brouwershaven Dinsdag 14 mei is er om 12.00 uur een herdenkings samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. DANKBETUIGING Cor Kole A Hartelijk dank voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Uw liefdevolle betrokkenheid was hartverwarmend. Tini Stassen-van Stel kinderen en kleinkinderen Goes, mei 2019 V Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn man, onze vader en (over)grootvader Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons tot grote troost zijn geweest. Elly Kolijn-Klaassen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zaamslag, mei 2019 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en het medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Jopie Jacobse - den Hollander kinderen en (achterkleinkinderen Meliskerke, mei 2019 Wij willen u bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Jacobus (Ko) de Bruijn Fam. de Bruijn Vrouwenpolder, mei 2019 Zonder onze lieve Elles is alles anders... Na haar overlijden hebben we zowel persoonlijk als schriftelijk veel medeleven ontvangen. Onze hartelijke dank hiervoor. Christian en Marlies Everse-de Winter Kinderen en kleinkinderen Yerseke, mei 2019 OVERIGE BERICHTEN Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg UITVAARTZORG 0111 40 2000 'n vertrouwd gezicht sinds 1998 0118-62 33 59 24 uur per dag 'DE BEVELANDEN' Jobcw/Hcrekmcw/ zaterdag 11 mei 2019 "In de palm van Gods hand kwam haar leven tot rust" In stil verdriet om het gemis, maar dankbaar voor de bijzondere plaats die zij in mijn leven innam, deel ik u het overlijden mee van mijn lieve moeder Weduwe van Pieter Puijpe Wil Plouvier-Puijpe John Plouvier in herinnering Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van woonzorgcomplex "Ambachtsveld" te Oost-Souburg voor de liefde en de zorg die zij tijdens haar verblijf heeft mogen ontvangen. Het waren 9 jaren en 9 maanden om nooit te vergeten! Correspondentieadres: Wil Plouvier-Puijpe Prinses Marijkestraat 40 4671GC Dinteloord Gelegenheid om een laatste groet te brengen op dinsdag 14 mei van 17.00 tot 18.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Het afscheid zal plaatsvinden in een kleine, besloten kring. We laten je los verdrietig, maar voor altijd verbonden Dankbaar voor alle mooie, fijne en leuke herinneringen, laten wij u weten dat onze lieve zorgzame moeder en oma is overleden Nel Mol-Puijpe en Jan Mol Christian en Karlijn Jaqueline en Desmond Oost-Souburg, 9 mei 2019 Weststraat 20 4371 AH Koudekerke We nemen in besloten kring afscheid van haar. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van woonzorgcomplex "Ambachtsveld" te Oost-Souburg voor de liefdevolle zorg die zij mocht ontvangen. Het gemis zal altijd blijven, maar de ontelbare kaarten met lieve woorden geven ons kracht en troost om verder te gaan na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Wij hebben uw medeleven zeer gewaardeerd en willen u hier hartelijk voor bedanken. Barthelien Kole - Snoek Kinderen en kleinkind Goes, mei 2019 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en uw medeleven na het overlijden van onze broer en zwager Fam. Wouters Zoutelande, mei 2019 Schouwen-Duiveland Dag en nacht tot uw dienst ongeacht waar verzekerd. www.uitvaartdevlieger.nl UITVAARTVERZORGING JANNEKE EN OITSY OEN BESTEN Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen UITVAARTCENTRUM OVERTOOM GROEN M/M? Telefoon (0118)413 417 www.overtoom-groen.nl info@uzzl.nl Uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 47