het 100-in-één hypotheekadvies j independer experts nieuw van independer MEDIA CULTUUR 25 eigenaar van deze krant en site. „Sa men met Thijs Zonneveld (verslag gever en columnist van deze krant, red.) zijn we gaan broeden op het idee om in 2017 naar de Ronde van Italië te gaan en daar dagelijkse uit zendingen vanaf locatie te maken.'' Het programma, dat In het Wiel heet, wordt een succes. Met dank aan Tom Dumoulin die dat jaar de Giro d'Italia wint. ,,De Giro stond plotse ling in alle schijnwerpers en wij wa ren erbij, dagelijks. Daardoor waren de kijkcijfers, pardon clicks online, goed. Aan Tom heb ik dus het een en ander te danken, want daarna zijn we verder gaan bouwen.'' Pionieren Van Warmerdam wordt de voortrek ker in een periode van pionieren. Hij is betrokken bij de Ochtend Show to go op de site van deze krant, achter en voor de schermen, als presentator. Hij doet de wekelijkse voetbalrubriek Panenka met Sjoerd Mossou, presen teert vier sportpodcasts (voetbal, wielrennen, schaatsen en Formule 1) en maakt tijdens de Spelen in Pyeongchang Studio Korea. „Online is een ander platform. De truc is relevant te zijn. Met goede duiders. Die hebben we met Thijs Zonneveld en oud-renner Thomas Dekker." Drie maanden is hij straks van huis, weg van vrouw Martha, dochter Mick (7) en zoontje Levi (1). „Af en toe denk ik: mijn hemel, waarom doe ik het? Alsof ik mijn gezin in de steek laat. Mijn dochter snapt veel te goed dat ze papa een tijd moet missen. Ik heb afgesproken om een vraag-ant- woordspelletje te doen. Zij een vraag, ik het antwoord, de volgende dag ik een vraag, zij het antwoord. Natuur lijk zullen er lastige momenten zijn. Zeker als ik foto's zie, krijg ik het zwaar. Maar mijn vrouw zei laatst ook tegen haar: 'Papa doet het werk wat hij het allerallerallerliefste doet.' Om het modern uit te drukken: hashtag livingthedream." Om nog aan te geven hoe groot die droom is: „Ik heb Mart Smeets wei eens opgebeld. Of ik op bezoek mocht komen bij De Avondetappe. Ja hoor, zei hij. Ben ik in m'n eentje naar Besan^on gereden. Stond ik daar achter de coulissen bij de crew. 'Je bent gek', zeiden ze. Misschien wel, maar ik vond het prachtig.'' DE ANALYSE Independer heeft iets nieuws: persoonlijk online hypotheekadvies gebaseerd op de kennis en ervaring van 100 adviseurs. Zo uitgelegd dat je het ook nog eens snapt. Wel zo fijn als je een huis koopt. Dus vertrouw op jezelf en maak er gebruik van op independer.nl. in financieel inzicht zaterdag 11 mei 2019 M Hidde van Warmerdam. foto pim ras Kijk op de site bij /video Elke dag de Giro met Hidde van Warmerdam V.l.n.r.: op de Olympische Spelen in Pyeongchang met wielerjournalist Thijs Zonneveld en oud-schaatsster Lisette van der Geest, met Sjoerd Mossou in voetbalrubriek Panenka en met Thijs Zonneveld in In het Wiel. foto pim ras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25