COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 19 Joop Kolijn Wilhelmus Henricus Hermanus Snuverink Peter Vervaeck Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn man, onze vader en (over)grootvader Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons tot grote troost zijn geweest. Elly Kolijn-Klaassen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zaamslag, mei 2019 Cor Kole Het lukt ons niet om iedereen persoonlijk te bedanken voor de warme belangstelling en steun die wij hebben ontvangen bij het afscheid van mijn man, onze vader en opa Uw aanwezigheid bij het afscheid van Wim, de mooie bloemen en de vele lieve kaarten betekenen voor ons heel veel en zijn een enorme troost. Helma Snuverink-Steinrötter, kinderen en kleinkinderen Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Jannie de Blaeij-de Putter Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, mei 2019 cifótaM/ \jxm/c^£La/i& Rini van Merode Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Wij willen aan alle mensen op deze wijze onze dank uitspreken, die ons hebben gesteund en die hebben meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De belangstelling was overweldigend, we waren sprakeloos. Het heeft ons goed gedaan om te ervaren dat hij bij velen zo geliefd was. Onze speciale dank gaat uit naar dr. Hallaert, dr. Boterberg, UZ Gent, onze huisarts dr. Asrian, Hospice de Meander en Miranda Brasser van DELA voor de geweldige zorg en aandacht die we van ieder mochten ontvangen. Yvonne Vervaeck-Gelderland, Kinderen en kleinkinderen pzc.nl/familieberichten P%£L zaterdag 11 mei 2019 ZV Het gemis zal altijd blijven, maar de ontelbare kaarten met lieve woorden geven ons kracht en troost om verder te gaan na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Wij hebben uw medeleven zeer gewaardeerd en willen u hier hartelijk voor bedanken. Barthelien Kole - Snoek Kinderen en kleinkind Goes, mei 2019 Wij willen iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa, overgrootvader, broer en schoonbroer Een speciaal woord van dank aan het personeel van "De Burght" voor de goede verzorging, uitvaartverzorging Quataert en de woorddienstbegeleiding Jacob Hart. Het aantal condoleances heeft ons verrast en gesterkt. Bram en Terèse van Lare-de Kaestecker Anneke en Jack den Dekker-van Lare De kleinkinderen en achterkleinkinderen Jo de Kruijter-van Lare, Ton en Hannie van Lare-Fremouw Dankbetuiging De vele mooie en lieve woorden neemt het verdriet niet weg. Maar weerspiegelt het goede karakter van Rini. Wij danken u voor uw medeleven. Anton en Marijke SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 146