in het nieuwe theaterseizoen li* Tmmm m Kassa- orting tot 300,pp JOL Stroopwaffle Zwangeren kiezen niet massaal voor NIP-test Verdachte in behandeling bij ggz-instelling p Valerie Lievens van Zeelandtheaters kijkt terug op een geslaagd seizoen. De brochures voor het nieuwe vallen volgende week al in de bus. 4M Amerika valt als een blok voor oerhollands koekje »pii Meer weten? Bel 070 30 76 700 of kijk snel op nrv.nl Thijs H. werd woensdagavond in Zuid-Limburg door de politie op gepakt nadat zijn naam en foto's waren vrijgegeven en hij op de na tionale opsporingslijst was ge plaatst. H. wordt verdacht van het doodsteken van een 56-jarige vrouw in de Scheveningse Bosjes en het doden van een vrouw van 63 en een 68-jarige man op de Brunssummerheide, bij Heerlen. De drie slachtoffers maakten alle drie een wandeling met hun hond. De familie van H. vreesde dat het opsporingsbericht dat de poli tie woensdag verspreidde hem aan zou zetten tot een nieuwe poging tot zelfdoding. Dat melden bron nen aan deze krant. Volgens verschillende kennis sen was H. in een sociaal isole ment beland en kon hij daar moei- Thijs H. lijk mee omgaan. Hij zou zich zelf steeds verder afzonderen en min der contact maken met anderen. H. sprak daarover met een psycho loog. Het Openbaar Ministerie beves tigt dat H. in behandeling was bij een ggz-instelling in Maastricht. Ook zou hij antidepressiva slikken Dit past totaal niet bij hem. Hij is een muurbloempje. Totaal niet agressief om zijn gemoedstoestand te ver beteren. Mensen dicht bij de fami lie van H. vrezen dat juist deze me dicijnen ertoe hebben bijgedragen dat hij drie mensen heeft doodge stoken. Zij denken dat hij door de pillen in een psychose is geraakt. ,,Dit past totaal niet bij hem. Hij is een teruggetrokken muurbloem pje. Totaal niet agressief'', aldus een studiegenoot. Geen strafblad H. zou geen verleden hebben met drugs of alcohol. Ook heeft hij geen strafblad. De politie was H. woensdagmiddag al op het spoor en meldde zich toen bij de ouders van H. in het Limburgse Bruns- sum. Buurtbewoners zagen busjes van de recherche de straat inrijden en rechercheurs de woning in gaan. Maandag was H. hier nog ge zien, toen hij de hond van de fami lie uitliet. Zelf woonde H. in Den Haag: buurtgenoten zagen dat onlangs een verhuisbusje werd volgeladen met spullen. Een buurman in Den Haag meldde dat H. afgelopen za terdag in zijn nieuwe woning vol ledig doordraaide. ,,Er kwam al leen maar vreemde taal uit, hij was heel erg verward.'' P4 Nieuwsmedia Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 Nog 6 dagen kassakorting neemt je mee Tot ziens ^zeELAND P8 Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl. Prijs incl. korting. Exd. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Thijs H. depressief en 'totaal verward' De 27-jarige man die wordt ver dacht van het doodsteken van drie mensen kampte al enige tijd met grote geestelijke pro blemen. Hij was in behandeling bij een ggz-instelling in Maas tricht en deed recent een zelf moordpoging. Yelle Tieleman Maastricht Studiegenoot Kans op een bui. Vanuit het noordwesten 14°C meer zon. pzc.nl Ook voor het laatste regionale nieuws Jaargang 261 De PZC is onderdeel van: Prijs €2,60 7 11688 5 5 5 530" Eindigt Boek nu uw verre rondreis met extra korting Profiteer nog 6 dagen tot €300 per persoon korting op al onze 305 groeps- en privéreizen. Boek nu uw rondreis t/m juni 2020. Ook in de schoolvakanties. Kies voor de specialist in verre rondreizen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 1