FAMILIEBERICHTEN 23 'Ék. Louisa Leonie van Opdorp Jacomina Janna de Mul-Hubregtsen Leendert Becu COLOFON Familieberichten donderdag 9 mei 2019 We laten je los, verdrietig, maar voor altijd verbonden. Dankbaar voor alle mooie, fijne en leuke herinneringen, laten wij u weten dat onze moeder en oma is overleden Cornelia Maria Steendijk-Geluk Corry 13 december 1929 f 7 mei 2019 gehuwd geweest met Comelis Steendijk Oud-Sabbinge: Nelleke Luteijn-Steendijk Rinus Luteijn Petra Sander Bennebroek: Riet Steendijk Roy en Kim Milou en Boy Kruiningen: Kees Steendijk in liefdevolle herinnering Miriam Steendijk-van Daele Niek en Rowena Denise en Sjoerd Lars en Sharene Middelburg: Atie Steendijk Lange Viele 81 4416 CE Kruiningen De afscheidsdienst zal maandag 13 mei om 13.30 uur worden gehouden in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Jacob Hendrik van Pagee 7$ was een- voorèeM van wmtenRtfde- dag lieve TdfltQ v= Je sliep zo stil vannacht de zon kon niet weten dat jij zo vreedzaam en zo zacht de ochtend zou vergeten Toon Hermans Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Hoofdplaat, IJzendijke, 15 februari 1931 7 mei 2019 weduwe van Omèr Lippens familie Van Opdorp familie Lippens familie Cornelius Correspondentieadres: N. Cornelius Waterdijkbos 17 4553 DB Philippine De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 13 mei om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst bent u aldaar in de gelegenheid de familie te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. - Ineke - y "Daar bij de golven van de Schelde... Met veel verdriet en dankbaarheid nemen wij afscheid van Ko Minderhoud Wij wensen de nabestaanden veel strekte toe. GPC Vlissingen Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. pzc.nl/familieberichten Familieberichten PC Op 94 jarige leeftijd is in alle rust overleden sinds juni 2016 weduwnaar van Jacoba Gilda van Pagee-Venteville Wissenkerke Veere 9 november 1924 22 april 2019 Marco Alwina Karin Judith kleinkinderen achterkleinkinderen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Oudestraat 59 - 4351 AT Veere Tot ons verdriet en totaal onverwacht moeten wij afscheid nemen Westkapelle: Aarnoud en Matty Leuntje en Lein Marieke en Ronald en de kinderen Algemene kennisgeving Opgewekt en zorgzaamnooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma echtgenote van Oswald Frans Regina de Mul IJzendijke, 8 mei 1945 Terneuzen, 4 mei 2019 IJzendijke: Oswald de Mul Watervliet: Erwin en Paula Mike Kelsey Correspondentieadres: Sint Sebastiaanstraat 2,4515 CR IJzendijke Een speciaal woord van dank aan allen voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. y "Ik heb een heel mooi leven gehad en daar ben ik dankbaar voor..." In volle vrede is, na een werkzaam en actief leven, van ons heengegaan mijn lieve vader en schoonvader weduwnaar van Sien de Bruijne Cadzand, 25 maart 1918 Oostburg, 6 mei 2019 Dordrecht: Joke en Paul Correspondentieadres: Badhuisweg 24,4506 BB Cadzand De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 11 mei om 14.00 uur in Uitvaartcentrum de Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. DE PERSGROEP. ^familieberichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51