Jf 22 FAMILIEBERICHTEN Maria Pieternella Minderhoud J? Oma J? Riet Fenijn-Minderhoud Abraham Cevaal Dien de Vos-Westdorp OVERLEDEN Anna Elisabeth Blankert Jan Antheunis de Vos donderdag 9 mei 2019 "Ik heb gehoord van een stad boven wolken" Tante Riet Als het leven lijden is geworden Is sterven een gewin. Met deze woorden in gedachten hebben wij, in dankbare herinnering aan zijn leven, los moeten laten onze lieve Man, Vader en Opa Serooskerke Middelburg Geboren 4 oktober 1947 Overleden 7 mei 2019 Middelburg Ina Cevaal-van der Zande Girona (Spanje) Emiel Cevaal Ron Fassbender Carlos en Bram Rheden Mark Cevaal Anretha Stofberg Anique en Zoë Correspondentieadres: Gandhistraat 4,4336 LD Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden zaterdag 11 mei om 11:15 vanuit kerkcentrum de Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend zal om 13:00 de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke, Vrouwenpolderseweg 53. Na afloop is er de mogelijkheid de familie te condoleren in "de Zandput" te Serooskerke. Grote dank aan allen die er voor Bram waren metjarenlange aandacht, betrokkenheid en toegewijde %org. Tot ons verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze jongste broer, zwager en oom Bram Cevaal Ede: Leintje en Willem Driebergen: Lies Serooskerke: Piet Nieuwerkerk a/d IJssel: Jacqueline Serooskerke: Adrie en Lenny Neven en Nichten In gedachtenis: Henk, Jo en Piet, Bep, Kees Middelburg, 7 mei 2019 We hebben je in liefde losgelaten weduwe van Goes, 7 april 1934 t Hulst, 5 mei 2019 Jan t en Carla de Vos-Biersma Jolanda en Wouter DaanMax Diana en Jeroen Jari, Romy Familie van Tilburg Familie Westdorp Correspondentieadres Emmastraat 4,4587 BL Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Dien in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, aan de Kandtweg 2 te Goes, op zaterdag 11 mei van 11.15 tot 11.45 uur. De dienst wordt gehouden op zaterdag 11 mei om 12.00 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de dienst, kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hofke 134 voor hun liefdevolle verzorging. PC Met verdriet, maar meer nog met grote dankbaarheid voor de rijke liefde die zij ons allemaal heeft gegeven, willen wij u vertellen dat onze moeder, onze oma, in alle rust en omringd door liefde is gestorven echtgenote van Abraham Jannis Fenijn (1926-1994) Ze is 90 jaar geworden. Cadzand, 25 april 1929 Oostburg, 7 mei 2019 Nieuwvliet: Piet Fenijn Karin Fenijn-Krout Carmen Aron en Marije v Nieuwvliet: Rini Fenijn Heieen de Bliek Sanne en Alphonse v Stijn en Amber Bram en Melissa Oostburg: Johnny Fenijn Heidi Fenijn-Hubregtse Sharon en Yorben Philippine: Alex Fenijn Veronica en Pieter Henk Olivia Wij danken alle lieve mensen van de afdeling Klaproos in de Stelle te Oostburg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Sint Bavodijk 31 4504 AB Nieuwvliet We nemen afscheid van haar op zaterdag 11 mei 2019 om 10:15 uur, in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, Provincialeweg 2,4504 AS Nieuwvliet. Voor de bijeenkomst, vanaf 9:30 uur, kunt u ons condoleren. Na het afscheid in de kerk gaan we haar begraven op de Algemene Begraafplaats in de Dorpsstraat te Nieuwvliet. Daarna is er nog koffie in de kerk. U bent allen van harte welkom. Lieve Wat was je altijd blij als je ons zag. Je genoot, je deed soms lekker gek, je kon zo grappig zijn en je lachte altijd met ons mee. Soms waren we alleen bij jou en dan vroeg je hoe het ging. En dat we braaf moesten zijn. Soms waren we er met z'n allen, als je weer een feestje vierde. Vorige week nog toen je 90 werd. Je hebt ons nog allemaal even geknuffeld. Dankjewel lieve oma. Voor altijd in ons hart. Carmen, Aron, Marije, Sanne, Alphonse, Stijn, Amber, Bram, Melissa, Sharon, Yorben, Veronica, Pieter, Henk en Olivia Verdrietig zijn wij, nu uit onze familiekring is weggenomen, onze lieve en zorgzame oudste zus, schoonzus en tante 25 april 1929 7 mei 2019 Wij zullen haar missen. Nieuwvliet: Aardenburg: Nieuwvliet: Nieuwvliet: Oostburg: Suus en Henk Ruissen-Minderhoud Leen en Saar Minderhoud-Luteijn Jaap Minderhoud en Sonja in herinnering Ria Maartje en Piet Luteijn-Minderhoud Henken Ineke Minderhoud-deVriend Neven en Nichten Mijn genade is u genoeg 2 Korintiërs 12:9 Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen onze tante - - weduwe van Jaap Geensen Axel, 31 augustus 1931 Axel, 5 mei 2019 Uit naam van: Jacqueline Boeije - den Doelder Annelies Weemaes - Wakker Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum De Vurssche, afdeling Schapenbout voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: Jan van Eyckstraat 22,4571 LT Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 13 mei om 13:30 uur in de Protestantse kerk. Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis komen we terug samen in het Torenlokaal van de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 50