J? li FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN Ebrina Willemsen - Dieleman Marijke Jansen Marijke Jansen Miep van Sterke.n6urg-ten ü(prtenaar DANKBETUIGING IN MEMORIAM Mariëtte Mahu COLOFON Familieberichten No shame is fame Syl Sylvester Chung Blijf bij mij Heer Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 30 juli 1981 weduwe van Dingenis Willemsen Hoek, 14 januari 1918 Terneuzen, 1 mei 2019 Terneuzen: Meddie Willemsen Carolien Willemsen - Pijfferoen Jelle en Angelique Judith en Mike Nina, Vik Eva en Pascal Correspondentieadres: Vincent van Goghstraat 5,4532 GP Terneuzen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. (jlijd maar met me door de zomer naar een veilig eindstation I/af maar met me van de wereld in de armen van de zon! (uit "Vroege vogels" van Ivo de htiijs en een notitie van !Mup) Tot ons verdriet is overleden onze Cieve zorgzame moeder, schoonmoeder en Cieve oma: weduwe van Stefvan Sterktnbwg Vimsterdam, 5 oktober 1936 t Terneuzen, 3 mei 2019 tp 'Bas en Jacqueline Tvelien Marten (Kjm Marijke en Corné Martine en Timo Caroline Tys en Dionysia Kpnstantinos Quintin VLnastasia Iris Marnbt Angelos Joep en Tmy Tjyra en Laurens Correspondentieadres: coöperatie UELA t.a.v. familie van Sterkenburg Ifucphensebaan 93,4706 (P9l 'Roosendaal (De crematiepCecfitigfieid wordtgehouden op zaterdag 11 mei om 13.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de kffffekgmer van het crematorium. Margaretha Hietbrink Trees Scheele-Sponselee Andre en kinderen woensdag 8 mei 2019 ZV Hij was een enorm goede vriend. Hij was altijd aanwezig en dat op een goede manier. We zullen hem nooit vergeten want in ons hart blijft hij leven. Rust zacht. Je beste vrienden. Zaterdagochtend 4 mei werd het vakantiegevoel abrupt doorbroken door het bericht dat onze leerling onverwachts is overleden. Hij verbleef weliswaar in het ziekenhuis, maar dit bericht hadden wij niet verwacht. Sylvester was een graag geziene leerling op onze school. Zijn klasgenoten, medeleerlingen uit 5vwo en vrienden zullen hun verdere stappen in de toekomst nu zonder Sylvester moeten zetten. Dit voelt vandaag al als een groot gemis. Onze gedachten gaan uit naar de ouders, broer Maxwell en verdere familie van Sylvester. In deze moeilijke dagen proberen wij hen te steunen in hun grote verdriet. Namens leerlingen en medewerkers van het Reynaertcollege, Piet de Witte Msc, rector. Hulst, 6 mei 2019 Sjors Isa, Gijs Geraakt en verdrietig zijn we door het overlijden van Moeder en Schoonmoeder van onze vrienden Samantha en Michael. Wij wensen Samantha, Michael, Ryan en Aiden, Fred, Jessica, Wouter en Kim en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. De meisjes en de maatjes. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilligster mevrouw Met veel betrokkenheid heeft zij zich ingezet voor de boerderij Terneuzen Wij wensen haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Namens bewoners, medewerkers en vrijwilligers Afdeling Vrijwilligerswerk Tragel Algemene kennisgeving Langzaam is het leven opgehouden... Stil is heengegaan sinds 28 augustus 1988 weduwe van RJ. de Smit Brummen, 12 oktober 1924 Breskens, 2 mei 2019 familie De Smit familie Hietbrink Correspondentieadres: Waterpoortstraat 16,4501 EK Oostburg Wij bedanken de medewerkers en verzorgers van Hooge Platen voor de goede zorgen. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Sluiskil, mei 2019 In liefdevolle herinnering 8 mei 1994 8 mei 2019 SLUITTI3DEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.N L/FAMI LI EBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens KoKm op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64