Hoe prikkel jij je werkende leven? het 100-in-één hypotheekadvies P^L Z an Grand Voyage van Italië naar Zuid-Af rika C €2399 j independer Q reiskatern.nl 30% 12% interrnediair nieuw van independer Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Ben jij op zoek naar een leuke baan, bijbaan of stageplaats, dan maken wij graag kennis met jou! experts in financieel inzicht 32-daagse reis per 4* MSC Orchestra Grand Voyage van Italië naar Zuid-Afrika1 Bestemmingen Schip: MSC Orchestra Inclusief Voorwaarden Wij zoeken verschillende horecaprofessionals Zen Zeeuutóe g*@et, zoekt uitdaging door van baan te veranderen volgt binnen een jaar een opleiding of training Vind een nieuwe uitdaging, verdien meer geld of volg een opleiding. Maak jouw keuze. Prikkel je werkende leven. Investeer. Ga naar intermediair.nl. Independer heeft iets nieuws: persoonlijk online hypotheekadvies gebaseerd op de kennis en ervaring van 100 adviseurs. Zo uitgelegd dat je het ook nog eens snapt. Wel zo fijn als je een huis koopt. Dus vertrouw op jezelf en maak er gebruik van op independer.nl. Een hotelnacht Durban Cruise o.b.v. Volpension Vliegreis transfers inbegrepen O.a. Oman, Malediven, Seychellen Mauritius Nu tijdelijk met 300,- korting per persoon Stapt u 18 oktober 2019 aan boord van het spectaculaire 4-sterren cruiseschip MSC Orchestra voor de Grand Voyage van Italië naar Zuid-Afrika? Onderweg doet u diverse bestemmingen aan, waaronder het prachtige Aqaba, de paradijselijke Seychellen het indrukwekkende Suezkanaal. De prijs is inclusief vliegreis, 30-daagse cruise op basis van Volpension, transfers en één hotelovernachting in Durban inclusief ontbijt. Boekt u deze bijzondere 32-daagse Grand Voyage vóór 16 mei 2019, dan profiteert u tijdelijk van 300,- extra korting op de al zeer scherp geprijsde reissom! In plaats van 2699,- per persoon kost deze geweldige reis u tijdelijk slechts 2399,- per persoon. Zorg dat u snel deze unieke cruise boekt, want V0L=V0L! De waanzinnige vaarroute van Italië naar Zuid-Afrika laat u onderweg kennis maken met diverse prachtige, spraak makende en interessante bestemmin gen. Op 18 oktober 2019 vertrekt het 4* MSC Orchestra vanuit de haven van Genua achtereenvolgens naar onder andere het Italiaanse Civitavecchia, het Griekse Chania, de meest zuidelijke haven van Israël: Eilat de Omaanse kuststad Salalah. Daarnaast doet u ook de hoofdstad van de Malediven: Malé, het vulkaneneiland Reunion tot slot de historische stad Durban aan. Tijdens de 32-daagse cruisevakantie worden de diverse bestemmingen afgewisseld met ontspannen dagen op zee. Geniet van de luxe faciliteiten aan boord van het MSC Orchestra en kijk u ogen uit op de veelzijdige bestemmingen! U beleeft de tijd van uw leven aan boord van het spectaculaire cruiseschip MSC Orchestra van rederij MSC Cruises. Dit prachtige 4-sterrenschip behoort tot de Musica-klasse en is voorzien van indrukwekkende ruimtes waar u de ideale combinatie van design, comfort en veiligheid treft. De vele faciliteiten aan boord, waaronder een discotheek, casino en theater zorgen ervoor dat u zich geen moment verveelt! Daarnaast komt u volledig tot rust in het Wellness Center, de twee zwembaden of een van de vier whirlpools. De bediening laat het u aan niets ontbreken tijdens de dagelijks inbegrepen a-la-carte diners en de stewards maakt uw hut na iedere nacht weer pico bello. U leest het al: op-en-top genieten aan boord van het MSC Orchestra! Vliegreis Amsterdam-Milaan Malpensa per KLM VliegreisDurban-Dubai- Amsterdam per Emirates 30 kg ruimbagage Luchthavenbelasting Transfers 30-daagse cruise per 4* MSC Orchestra Verzorging aan boord o.b.v. Volpëns Hotelovernachting in Umhlanga/ Durban o.b.v. Logies ontbijt Havengelden Prijzen zijn op basis van 2 personen per hut/kamer en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen, excl. ruimbagage (vlucht Amsterdam - Milaan), niet genoemde maaltijden en drankjes, optionele excursies en entreegelden, fooien/servicebijdrage, reis- en annuleringsverzekering, €35,- administratiekorting per boeking en €2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Genua r>w/ -• ^Civitavecchia Meer informatie en boeken: Ga voor deze cruise naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1911 of bel met Stip Reizen via 099 - 7070600 - ma t/m vrij 09.00 - 21.00 uur - za 09.00 -17.00 uur - zo 10.00-19.00 uur Port Louis Durban Werken bij Strandhotel Westduin betekent: Normale werkweken, ook in het hoogseizoen, gewoon 2 vrije dagen in de week en ook regelmatig in het weekend vrij Samenwerken in een leuk team met leuke collega's De fooi verdelen wij onder alle medewerkers Werken op een van de mooiste plekjes onder aan de duinen Je rooster is minimaal 4 weken van te voren bekend Kom jij ook borrelen? Of weet jij iemand die een leuke baan in de horeca zoekt? Stuur om je aan te melden, een e-mail naar: hr@westduin.nl. Gewoon even binnen komen lopen kan natuurlijk ook. Kom je liever op een andere dag? Dat kan ook. Dan maken wij een afspraak. Strandhotel Westduin: Westduin 1,4371 PE Koudekerke Je moet denken aan: Junior Sous-chef, Ontbijtmedewerk(st)er, Zelfstandig werkend Kok, Medewerk(st)er Technische Dienst, medewerk(st)er Receptie en Allround Medewerk(st)er Bediening. Maar ook stagiaires op MBO en HBO niveau zijn van harte welkom!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 26