(^a/vijhe/ Jcmue/v (^a/vijhe/ Jame/v FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN Jozias Arie Jan Koppe ~Sas~ Jozias Arie Jan Koppe ~Sas~ Sas Koppe Rosé de Gijsel Sas Koppe Fleur Martijn - Vereecken COLOFON Familieberichten Fleur Martijn - Vereecken dinsdag 7 mei 2019 Ga met God en Hij zal met je zijn Lied 416 Dankbaar voor zijn leven en voor alle mooie en goede jaren samen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zorgzame man, onze lieve papa en onvergetelijke opa Drager van de Eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Oud-directeur Bank voor Zeeland Yerseke, 8 januari 1936 t Goes, 3 mei 2019 Goes: Janny Koppe-Fraanje Yerseke: Matty en Piet Verwijs-Koppe Pieter-Sas Robbert Tholen: Annemarie en Hans Folles-Koppe Evie Correspondentieadres: Van de Spiegelstraat 11c, 4461 LJ Goes De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 10 mei om 12.30 uur in de Vredeskerk, Ds. W.H. van der Vegtplein 2 (hoek Bergweg en J.D. van Mellestraat) in Goes. Een ieder die zich bij onze familie betrokken voelt is van harte welkom. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 11.00 tot 12.15 uur. Na de dienst zullen wij, met ons gezin, Sas naar zijn laatste rustplaats brengen. Deze dagen willen wij graag in familiekring doorbrengen. Wij willen dokter J.A. van der Werff, het team van Curadomi, Anneke en Martien van de ZorgMaten Goes hartelijk bedanken voor hun liefdevolle begeleiding en zorg. Wij zijn verdrietig nu er, na een lange periode van afnemende krachten, een eind is gekomen aan het aardse leven van onze markante broer, zwager en oom Veel respect hebben wij voor de liefdevolle wijze waarop zijn vrouw Janny, zijn kinderen en kleinkinderen voor hem hebben gezorgd en wensen hen veel sterkte toe. Mies Bol-Koppe, in herinnering Wim Bol, in herinnering Arie Koppe Riek Koppe-van den Berge Nichten en Neven Goes, 3 mei 2019 Wij leven van verwondering en uit een diep vermoeden Dat in en om ons leven heen een hand ons wil behoeden Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van mijn zorgzame, integere zwager en onze lieve, betrokken oom Breda: Janny Fraanje-van der Graaft Wassenaar: Izet en Martijn Maximilian, Alexander, Sebasfian Breda: Thijske en Sander Anna, Nafan en Naomi Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar wilskracht tijdens deze oneerlijke strijd hebben wij afscheid moeten nemen van Jullie verdriet, wij zullen het begrijpen Jullie verslagenheid, wij voelen het aan Lieve Fred, Jes, Wout, Sam en Michael Weet dat wij voor jullie klaar zullen staan Namens het team van Café de Griete Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van echtgenote van Fred Driessen Axel, 27 juli 1958 Axel: Zaamslag: Axel: t Axel, 4 mei 2019 Fred Driessen Max Jessica Wouter Kim Samantha Michael Ryan Aidan Oudeweg 55 4571 LM Axel Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 9 mei van 19:00 uur tot 19:45 uur in Uitvaartcentrum Dela te Van der Maelstedeweg 102B, Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 10 mei om 11:00 uur in het crematorium te Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na afloop van de dienst willen we graag samen proosten op het leven van Marijke in Café de Griete, Griete 19 te Zaamslag. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. Onze dank gaat uit naar huisarts Mackelenbergh en alle medewerkers van ZorgSaam Thuiszorg, wijkteam Axel voor alle liefdevolle zorg en aandacht. Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van partner van Trees Rijk Rosé was jaren lang lid en medebestuurslid van ons zangkoor. We zullen hem herinneren om zijn deskundigheid, maar vooral als integer mens. We wensen Trees kinderen en kleinkinderen en familie veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen in de voor hun zo moeilijke tijd. Dirigent, bestuur en koorleden van gemengd zangkoor Jubilate Deo te Axel Bij het overlijden van mijn geliefde broer denk ik met dankbaarheid terug aan de lange periode waarin ik met hem heb mogen samen werken en aan de wijze waarop hij leiding heeft gegeven aan de uitbouw en professionalisering van de voormalige Bank voor Zeeland. Arie Koppe Goes, mei 2019 Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van Mama van onze leerling Stijn. Wij wensen Raymond, Valerie en Robin, Jesper, Stijn en naaste familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Leerlingen, team, oudercommissie en medezeggenschapsraad van Basisschool Laureyn, Philippine Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Raymond, kinderen en verdere familie. Wij wensen hen dan ook heel veel sterkte toe. Vrijwilligers en bestuur Voedselbank Zeeuws Vlaanderen Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP. ^familieberichten SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens IfAtf op mensenlinq.nl geplaatst. ISSK Familieberichten FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56