12 FAMILIEBERICHTEN Jaan Bauer Jo Hoogstrate Bernardus Josephus de Vos Sr Sas Koppe Jozias Arie Jan Koppe ~Sas~ Jozias Arie Jan Koppe ~Sas~ Sas Koppe Jan van Sluis OVERLEDEN -Sjefje- Neem, Heer, mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vindt Gezang 232la Met verdriet geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve vader en opa. Met zijn positieve instelling en dankbare glimlach heeft hij veel voor ons en anderen betekend. echtgenoot van Lena Willemina van Sluis-Jonker 120 oktober 2011 Brouwershaven, f Zierikzee, 19 april 1931 5 mei 2019 Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in goud. Zierikzee Joka Timmerman-van Sluis Martin Timmerman Arne en Kirsten, Linne Lotte en Martijn, Art Floris Evi en Stefan Amsterdam Peter van Sluis Paula de Vos Middelharnis Marko van Sluis Ditta van Sluis-Wessels Jesse en Anne Noah Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Kokmeeuwstraat 29 4301WP Zierikzee De afscheidsdienst zal vrijdag 10 mei gehouden worden in "Ons Dorpshuis", Poststraat 20 te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren. Pola Meeuwse Rustig is overleden onze lieve, zorgzame moeder en schoonmoeder echtgenote van Peet van der Borgt 130 april 1995 Kruiningen Kruiningen 20 juli 1931 5 mei 2019 Kruiningen: Peter van der Borgt Corrie Peters Rijksweg lc 4416 AZ Kruiningen Onze moeder en schoonmoeder is opgebaard in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdagavond 8 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 9 mei om 13.30 uur in de Kerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Hansweert, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Gelegenheid tot condoleren direct na de begrafenis in de Korenbeurs, Markt 6 te Kruiningen. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze buurman vriend Een betrokken, behulpzame buitenman, zo was Jo. Onze gedachten gaan uit naar Janny, kinderen en kleinkinderen. Wij zullen er voor jullie zijn! De buren van van Bourgondiëlaan en de Meijlaan Sint Laurens, 6 mei 2019 Na een kort ziekbed is rustig ingeslapen mijn zorgzame en lieve man, onze lieve vader, opa en overopa 's-Heerenhoek, Goes, 14 juli 1928 5 mei 2019 's-Heerenhoek P.A. de Vos - Grim Vogelwaarde Johan en Wendeline Pedro en Leonie, Kenzo, Ilse, Sven Heinkenszand Marja en Kees Marcel Erik en Linnie, Gabe, Leah Theresiaplein 9 4453 BV 's-Heerenhoek We nemen afscheid op donderdag 9 mei om 9.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2, Goes. (A58 afrit 35A) Hierna ontmoeten we elkaar in de koffiekamer. Geen bezoek aan huis. Wij leven van verwondering en uit een diep vermoeden Dat in en om ons leven heen een hand ons wil behoeden Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van mijn zorgzame, integere zwager en onze lieve, betrokken oom Breda: Janny Fraanje-van der Graaft Wassenaar: Izet en Martijn Maximilian, Alexander, Sebastian Breda: Thijske en Sander Anna, Natan en Naomi Ga met God en Hij zal met je zijn Lied 416 Dankbaar voor zijn leven en voor alle mooie en goede jaren samen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zorgzame man, onze lieve papa en onvergetelijke opa Drager van de Eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Oud-directeur Bank voor Zeeland Yerseke, 8 januari 1936 t Goes, 3 mei 2019 Goes: Janny Koppe-Fraanje Yerseke: Matty en Piet Verwijs-Koppe Pieter-Sas Robbert Tholen: Annemarie en Hans Folles-Koppe Evie Correspondentieadres: Van de Spiegelstraat 11c, 4461 LJ Goes De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 10 mei om 12.30 uur in de Vredeskerk, Ds. W.H. van der Vegtplein 2 (hoek Bergweg en J.D. van Mellestraat) in Goes. Een ieder die zich bij onze familie betrokken voelt is van harte welkom. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 11.00 tot 12.15 uur. Na de dienst zullen wij, met ons gezin, Sas naar zijn laatste rustplaats brengen. Deze dagen willen wij graag in familiekring doorbrengen. Wij willen dokter J.A. van der Werft, het team van Curadomi, Anneke en Martien van de ZorgMaten Goes hartelijk bedanken voor hun liefdevolle begeleiding en zorg. Wij zijn verdrietig nu er, na een lange periode van afnemende krachten, een eind is gekomen aan het aardse leven van onze markante broer, zwager en oom Veel respect hebben wij voor de liefdevolle wijze waarop zijn vrouw Janny, zijn kinderen en kleinkinderen voor hem hebben gezorgd en wensen hen veel sterkte toe. Mies Bol-Koppe, in herinnering Wim Bol, in herinnering Arie Koppe Riek Koppe-van den Berge Nichten en Neven Goes, 3 mei 2019 dinsdag 7 mei 2019 PM Bij het overlijden van mijn geliefde broer denk ik met dankbaarheid terug aan de lange periode waarin ik met hem heb mogen samen werken en aan de wijze waarop hij leiding heeft gegeven aan de uitbouw en professionalisering van de voormalige Bank voor Zeeland. Arie Koppe Goes, mei 2019 Met respect en waardering gedenken wij ons erelid Zij was vanaf het eerste uur betrokken bij onze vereniging. Middelburgse Turnvereniging MTV'69 Een leven vol muziek heeft het slotakkoord bereikt Muziek was de stem van zijn leven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44