Marktocht f) reiskatern.nl van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken. nationale vacaturebank Stem je club naar de finale en win mooie prijzen! CLUB Balatonmeer en Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Rome en Florence Vanaf 10-daagse busreis 10 dagen 10 dagen balclerman.nl 10-daagse busreis >-V. Ga snel naar pzc.nl/clubvanhetjaar Een mooie vaartocht over de Mark Bekijk alle uitjes op pzc.nl/voorjaarsuitjes Van 55r VOOr 47,50* Q Zilvermeeuw Vertrek: 13 mei t/m 30 september 2019 7 overnachtingen in het 3* Hotel Magistern in Siófok Wie de afwisseling van natuur en steden zoekt, komt op deze Hongarijereis zeker aan zijn trekken. Aan variatie in het programma geen gebrek. Hongarije is het land van heuvels, laagland, historische steden en tradities. Het Balatonmeer is het grootste meer van Europa, met een oppervlakte van 596 km2 en een gemiddelde diepte tussen 2 en 3 meter. Het water heeft door de geringe diepte al snel Vertrekdata en prijs per Prijzen 2019 persoon Maandag 13 mei van £59T- voor 439,- Maandag 27 mei 479,- Maandag 10,17,24 juni €499,- Maandag 1 juli van 49§T- voor 439,- Maandag 8,15,22 juli €499,- Maandag 29 juli €509,- Maandag 5,12 augustus 499,- Maandag 2 september €489,- Maandag 9 september €479,- Maandag 16 september €459,- Maandag 23 september €439,- Maandag 30 september €399,- een temperatuur tot boven de 20 graden. Vroeger was een vakantie aan het Balatonmeer slechts weggelegd voor hoge partijbonzen. Nu is het een populaire vakantiebestemming voor Hongaarse en buitenlandse toeristen en een ideaal uitgangspunt voor het maken van interessante excursies. Boedapest is het stralende middelpunt van het land. In de twee stadsdelen, Buda en Pest, van elkaar gescheiden door de Donau, vindt men bekende bezienswaardigheden zoals het Parlementsgebouw, de Ketting- en de Elisabeth brug, de Matthiaskerk, het Vissersbastion en het burchtpaleis van Buda. De stad herbergt maar liefst 900 beschermde gebou wen, 25 schouwburgen en 83 musea. U verblijft in Hotel Magistern in Siófok, direct gelegen aan het Balatonmeer en aan de rand van de stad. Twee Italiaanse steden die het hart sneller doen kloppenl Beide hebben op historisch en cultureel gebied veel te bieden. Eerst brengen we u naar Rome, 'de eeuwige stad'. Het is één groot openluchtmuseum met monumenten uit het begin van onze jaartelling. In drie heerlijke dagen kunt u een uitstekende indruk opdoen van deze altijd boeiende stad. Natuurlijk bezoekt u het Vaticaan met de St. Pieter, het Colosseum, het Forum Romanum, het Pantheon en veel andere bekende bezienswaardigheden. Ook kunt u op eigen gelegenheid door Rome wandelen en genieten van de Vertrekdata en prijs per Prijzen 2019 persoon Maandag 20 mei €669,- Maandag 3 juni van €j>99T- voor 599,- Maandag 17 juni €669,- Maandag 1,15 juli €649,- Maandag 26 augustus 669,- Maandag 9,23 september €669,- Maandag 7 oktober 639,- Maandag 21 oktober 549,- bijzondere sfeer. De stad combineert oude en nieuwe cultu ren moeiteloos. U vindt er gezellige terrasjes en prachtige winkelstraten. Uiteraard ontbreekt de prachtige kunststad Florence niet in deze reis, met zijn prachtige gebouwen en kunstschatten. U ziet tijdens deze excursiereis onder andere de Dom met zijn enorme koepel en de oudste brug over de rivier de Arno, de Ponte Vecchio. Boek deze goed verzorgde busreis bij Bolderman Excursiereizen naar deze twee indruk wekkende steden, Florence en Rome! Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 1 overnachting in de omgeving van het Gardameer 4 overnachtingen in het 4* Hotel Quality Green Palace in de omgeving van Rome (of gelijkwaardig) 2 overnachtingen in het 4* Biondi Hotel in Montecatini Terme (of gelijkwaardig) Verblijf in een kamer met bad of douche en toilet Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner Excursies, exclusief entreegelden 2x dagdeel in Rome met Nederlandssprekende gids lx dagdeel in Florence met Nederlandssprekende gids Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in het 3* Hotel Magistern in Siófok Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en dinerbuffet lx per week folkloreavond met Hongaarse specialiteiten Wifi gratis in Hotel Magistern Excursies, exclusief entreegelden Lokale gids in Boedapest Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Meer informatie en boeken: Ga voor Balatonmeer naar onze website reiskatern.nl/pzc/B0L1917 en voor Rome naar reiskatern.nl/pzc/B0L1918 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl sgP (lp) *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 12 mei 2019 {niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v.2 pers, kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. excursiereizen Fouten en prijswijzigingen voorbehouden. vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl Vertrek: 20 mei t/m 21 okt. 2019 4 overnachtingen in het 4* Hotel Quality Green Palace in de omgeving van Rome (of gelijkwaardig) VAN HET JAAR Partners: Rabobank, NOC*NSF, Kunstbende, LKCA Tickets zijn geldig t/m 31 juli 2019 BesteL nu tickets op pzc.nl/marktocht Een mooie en afwisselende tocht over de rivier de Mark door heeL West Brabant. Deze vaartocht is al een aantal jaren een populaire tocht. Dit komt mede door de afwisselende vaarroute en uiteraard de catering tijdens deze tocht. Om 09.30 uur worden de trossen losgegooid bij de aanlegsteiger in Drimmelen. De bemanning serveert koffie met appelgebak. Via de Amertak en de havens van Oosterhout komen we aan bij de Marksluis. Deze op afstand bediende sluis wordt geopend om de Mark op te kunnen varen. Je komt dan langs de volgende pLaatsen; Breda, Terheijden, Zevenbergen, Standdaarbuiten, Stampersgat en Dinteloord.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24