FAMILIEBERICHTEN 25 Jannetje Francina Giljam-Hoek -? Cornelis de Jonge OVERLEDEN Johannes Adriaan Hoogstrate Minie Lamper-Moerland Josephus Johannes Luijcx DANKBETUIGING - Kees - familieberichten Steeds stiller werd je, zo onbereikbaar soms. Levend in je eigen wereld. In onze herinnering zal je blijven zoals je was. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is thans opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Nooit klagend, nooit vragend, haar lasten stil dragend. Wij zijn verdrietig dat, na een leven vol liefde en zorgzaamheid voor allen die zij kende, van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van David Adriaan Giljam f 1 juni 2001 9 januari 1934 Bruinisse f3 mei 2019 Ron Giljam Trea Fakkeldij Sebastiaan Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Noordoordplaat 27 4465 AW Goes Woensdag 8 mei zal de afscheidsdienst om 11.00 uur gehouden worden in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kock- straat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en verdere ontmoeting in het Stiltecentrum van "In'tOpper". Jo Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder en oma 14 juni 1947 f 4 mei 2019 Leo Lamper Wilma en Manuel Juan Joska en Miranda Brittle Bianca en Ronny Michelle Jason Van Rooijenstraat 12 4401 KH Yerseke De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden donderdag 9 mei om 14.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Van Wijk en de medewerkers van Buurtzorg en Allévo voor de goede en liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Joop - Familieberichten - Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Jonge Kwadendamme, mei 2019 Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. maandag 6 mei 2019 PM COLOFONE-mail: familieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd geven wij u kennis dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan, mijn man, onze vader en opa 26 november 1943 3 mei 2019 Jannie Hoogstrate-Louwerse Woudenberg: Jeanette Eduard Derrick, Iwan en Sven Falera, Zwitserland: Hans Violante Joel, Rafael Correspondentieadres: Familie Hoogstrate Van Bourgondiëlaan 25 4333 LN Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man, onze (o)pa op woensdag 8 mei van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen. De uitvaartdienst vindt plaats om 14.00 uur in Dorpskerk, Sint Laurens, Van Cittersstraat 69, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. José Met liefde en respect gedenken wij het bijzondere leven van Weduwnaar sinds 20 december 2007 van let Luijcx-Pieterse Rotterdam, 19 maart 1933 Zierikzee, 3 mei 2019 Rik en Kees Hans en Wilma Tess Mick en Quirien Het afscheid waarbij wij Joop herdenken zal plaats vinden op donderdag 9 mei om 12.00 uur in crema torium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Joop is thuis op de Appelmeet 39 in Burgh-Haamstede. Dinsdag 7 mei is daar van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid om hem een laatste groet te brengen. Correspondentieadres: Burghseweg 68,4328 LB Burgh-Haamstede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25