II 't Schaep met de 5 Pooten 20 ZEELAND Muzikant Thomas Lina is in zijn hart stiekem nog een echte Bredanaar. Maar hij wil ook regelmatig iets nieuws. Vanuit Middelburg lanceert hij nu zijn tweede solo-cd. In de jarenlang erg succesvolle popgroep Rosemary's Sons speelde hij toetsen, compo neerden ze samen en deed hij backing vocals. De vijf liedjes op The Late Night Show zijn echt helemaal Thomas Lina. ,,Die moesten eruit. Ik nam een paar belangrijke beslissingen. Zo stopte ik als docent bestuursrecht bij de juridische hogeschool van Avans-Fontys in Den Bosch en Tilburg. Ik had even genoeg ge pendeld en voelde dat die break benut moest worden om deze plaat te maken." Lieve liedjesplaat Zijn vorige cd The Painter, gemaakt toen hij in Amsterdam woonde, ontstond voornamelijk tokkelend op zijn akoestische gitaar. In The Late Night Show plaatst hij zijn pi ano weer middenin en hing hij ook de elektrische gitaar wat meer om. Je mag de songs ook persoonlij ker noemen. ,,De teksten zijn voor mij behoorlijk direct, al mag ieder een er zijn eigen gevoelens bij hebben. De vorige was meer een lieve liedjesplaat. Ik denk veel na over vriendschappen, maar zit net als andere mannen in mijn leef tijdscategorie - ik ben 45 jaar nu - met twijfels over de levensfase." ,,Na vorige zomer dacht ik: gaan we nu weer dat hele jaar aan? Ga je AGENDA THOMAS LINA CD-PRESENTATIE dat volhouden of stort je halver wege in? Die gedachten leidden tot het lied Tick Tock. Door die song heb ik voor mezelf de boel weer op een rijtje gekregen." Ik ben 45 jaar nu, maar zit net als andere mannen van deze leeftijd met twijfels over deze levensfase Ook Vessel handelt over de keuze of je er als mens goed aan doet constant maar door te jakkeren. ,,Kom je wel genoeg tot rust, ook binnen een relatie? Er zitten wat zen-achtige gedachten in dat nummer: het zand dat opdwarrelt in het water zakt weer wel een keer." Een mooi streven, toch is ook Lina zo iemand die soms 's nachts zijn gedachten niet stil kan zetten. The world is asleep, my eyes are bur ning. The late night show in my head keeps playing on, and on. Voor dat door een groovy baslijn gedragen titelnummer nodigde Lina zijn neef Freek van Haagen uit Breda uit de inhoud tekenend te verbeelden. ,,We tekenden vroeger veel samen. Hij is daar in doorgegaan en tekent nu strips en illustreert boeken. Zijn verbeel ding van mijn slapeloze nachten is zo raak." The Late Night Show van Thomas Lina verscheen in eigen beheer. Een presentatie in Breda volgt la ter. met o.a. Jeroen van Koningsbrugge en Eva Van der Gucht VANAF 13,95* PER TICKET Bestel nu tickets op pzc.nl/schaep maandag 6 mei 2019 Jamaica Vink Middelburg De Onderlinge Verzekering Maatschappij ZLM U.A. nodigt de leden uit tot het bijwonen van de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering die wordt gehouden op donderdag 23 mei 2019, om 16.00 uur, in het gebouw van ZLM Verzekeringen, Cereshof 2 te Goes. 1. Opening 2. Notulen van de Algemene Ledenvergadering van 31 mei 2018 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. Jaarrekening 2018 5. Statutenwijziging 6. Samenstelling Raad van Commissarissen 7. Aanwijzing accountant 8. Rondvraag 9. Sluiting De volledige agenda met bijlagen ligt vanaf 9 mei 2019 ter inzage op het kantoor van ZLM Verzekeringen in Goes. Wij verzoeken de leden die de vergadering willen bijwonen ons dit uiterlijk 13 mei 2019 schriftelijk mee te delen t.a.v. de directie van ZLM Verzekeringen, Postbus 70, 4460 BA GOES of per e-mail aan secretariaat@zlm.nl M.C. Schroevers I algemeen directeur fc 11 I I verzekeringen Even geen lieve liedjes meer M Thomas Lina: ,,Na vo rige zomer dacht ik: gaan we nu weer dat hele jaar aan. Ga je dat vol houden of stort je in?' FOTO MAAIKE VAN GELOVEN -Thomas Lina Naar de oorspronkelijke televisieserie van Eli Asser en Harry Bannink Een gloednieuwe musical vol Amsterdamse gein en onvergetelijke melodieën. In 't Schaep met de 5 Pooten maken we opnieuw kennis met de ontroerende, hartveroverende, hilarische stamgasten van café 't Schaep. Zo zien we kroegbaas Kootje de Beer, zijn maat Lukas, buurvrouw Doortje en alle vaste klanten in een nieuw, fris verhaal van Raoul Heertje. Weer wordt er te veel gedronken en geroddeld, maar nooit te veeL gelachen. Al eeuwenlang hebben ze mot, maar toch kunnen ze nog steeds niet zonder elkaar. Want: We benne op de wereld om mekaar te helpen, niewaar? T/m 16 juni 2019 I DeLaMar Theater, Amsterdam *Prijzen zijn op basis van beschikbaarheid, inclusief servicekosten en exclusief transactiekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 20