NYNKEDEJONG Meer aanklachten tegen motorbende Caloh Wagoh 6 m Kras.nl of bel 088-0885 886 Column In verschillende Europese lan den krijgen jonge ouders er al eentje: een babybonus. In Hon garije hoefje wanneer je vier kin deren hebt gebaard nooit meer in komstenbelasting te betalen. Italië heeft voor alle ouders een baby bonus van 80 euro per maand. Extreme maatregelen om er maar voor te zorgen dat er genoeg kin deren geboren worden die later de economie draaiende houden. Dat je ook mensen uit andere landen kunt aantrekken om deze taken uit te voeren, ligt in beide landen niet zo lekker. Erg pro-vluchteling zijn ze niet. En dus wordt ook hier de vraag ge steld: moeten wij ook aan de baby bonus? Het idee alleen al bezorgt me koude rillingen. Allereerst zorgt het ervoor dat mensen kinderen krijgen vanwege de financiële bonus. Een kind als geldboom in de tuin. Net zo treu rig als mensen die een kind ne men om hun relatie te redden. Een baby redt je relatie niet, een baby kan de relatie alleen nog maar meer onder druk zetten. En een baby geeft je ook geen financieel voordeel, want een kind kost altijd meer dan je van de overheid uit gekeerd krijgt. idee van de vrouw als baar machine. Geëerd wanneer j zij succesvol heeft gewor pen. Een klap in het ge zicht van de vrouwen die wel moeder willen wor den, maar bij wie het nooit is gelukt. En een klap in het ge zicht van al die vrouwen die wel een kind hebben gekregen, maar daarnaast nog talloze andere talenten hebben. Je kunt van alles hebben bereikt in het leven: een opleiding afgerond, zinvol werk doen, mantelzorgen voor je dier baren, maar de overheid beloont je alleen voor je succesvolle baar- werk. In nazi-Duitsland kreeg een moeder die ten minste vier kin deren grootbracht een Mutter- ehrenkreuz, een medaille, uitge reikt op Moederdag. Het is weer eens wat anders dan de boeken legger met vingerverftekening die ik van mijn zoon krijg. Hitler wilde zoveel mogelijk Arische kin deren voor zijn grote Arische rijk. Dat is wat een moederbonus uit straalt: we willen alleen ons soort mensen erbij. En hulde aan de vrouw die haar lichaam daarvoor beschikbaar stelt. Ik gruwel van het idee van de vrouw als baarmachine De twee waren al beschuldigd van betrokkenheid bij twee liqui daties in 2017. Daar komt nu de beschieting bij van een villa in Doorn op 29 juni 2017. Justitie verbindt Keylow R. ook bij de on- derwereldmoord op Farid Souhali (39) op 17 april 2017. Hij werd in Den Haag in zijn auto doodge schoten. De woning in Doorn werd vol gens justitie in opdracht van Key- low R. beschoten met een auto matisch wapen. De achtergrond lijkt een conflict binnen 'een zeer zwaar crimineel milieu', stelt het Openbaar Ministerie. Een dag eerder had een getuige al iemand met vermoedelijk een antitankwapen in de straat ge zien. Die zag er op het laatste mo ment vanaf te vuren. Dat was een geluk, omdat hij op het verkeerde huis had gericht. Even later kwa men daar kinderen naar buiten. De burgemeester heeft de be schoten villa in Doorn laten slui ten. De opsporingsdiensten gaan er van uit dat de bende Caloh Wa- goh onder leiding van 'president' Keylow R. en de in de Amster damse onderwereld bekende Greg R. zwaar geweld pleegde in opdracht van de organisatie van de voortvluchtige Ridouan Taghi, die ook verdacht wordt van inter nationale drugshandel. In welk i Caloh Wagoh zou banden hebben met Ridouan Taghi stadium Greg R. op de hoogte was van de verscheidene aanslagen, wordt nog onderzocht. Keylow en Greg R. werden al verdacht van de liquidatie van de 30-jarige Amsterdamse crimineel Jaïr Wessels in juli 2017 op een parkeerplaats in Breukelen en de liquidatie van de 42-jarige Baren- drechtse Turk Zeki Yumusak in Rotterdam in 2017. Op 10 mei is er een volgende in leidende zitting in de strafzaak tegen de twee, in de zwaarbevei ligde rechtszaal op Schiphol. IRHffï 'Ei JW'p vrijdag 3 mei 2019 GO ^0 @Nynke Ook in Nederland wor den er minder kinderen geboren dan dat er mensen doodgaan. Daarnaast gruwel ik van het De aanklacht tegen kopstuk ken Delano 'Keylow' R. (48) en Greg R. (71) van motorbende Caloh Wagoh Main Triad blijft groeien. Nu meer geweldsza- ken zijn toegevoegd, moeten ze lange straffen vrezen, mis schien zelfs levenslang. Paul Vugts Amsterdam AUTOVAKANTIE PARK, SLEEP FLY BUSREIS HART VAN EUROPA ZEECRUISE PER MSC FANTASIA ZONVAKANTIE SPANJE-MALLORCA Overnachting nabij Schiphol Ontbijt en 15 dagen gratis parkeren 1/ Klantbeoordeling 8,5 Geliefde reis naar 4 prachtsteder Dresden, Praag, Boedapest en Wer 1/ Klantbeoordeling 8,7 O.a. Marseille, Ibiza en Napels Jonge en moderne vloot Vertrek: wekelijks t/m 19-10-2019 Inclusief ontbijt Adults Only 1/ Gunstige ligging en in het centrum Perfecte mix van natuur en steden 1/ Met Banff, Jasper en Vancouver 1/ Klantbeoordeling 8,7 Kras.nl/54379 Kras.nl/39368 Kras.nl/37695 Kras.nl/76418 K \Ki V Prijzen per persoon o.b.v. 2 personen exclusief servicebijdrage (cruise), reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Kras.nl/36239 w KRAS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 6