f Cornelis van Hercules FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Jan Eefting J. Jacobs Maria Wilhelmina Meerman-van der Markt Thijs van Pamelen Nellie Sinac - de Beste DANKBETUIGING Johan Schelleman COLOFON Familieberichten Ons bereikte het bericht dat ons Probuslid op maandag 29 april 2019 is overleden. Jan was sinds 14 maart 2002 een gewaardeerd lid van onze club. Wij kenden hem als een aimabel mens, een markant man en clubgenoot. We zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw Anneke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen Jan van Kleef Anton Leest voorzitter secretaris Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees Middelburg, 25 juli 1931 f Koudekerke, 1 mei 2019 Oost-Souburg Nel van Hercules - Kerkhove Amsterdam Frans en Rick Westkapelle Theo en Anneke Armando Sharmila en Kristiaan Westkapelle Andrea en Rudi Milan en Shelley Remco Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ, Krekepad 65 en Tulpstraat 8 voor de goede en respectvolle zorgen. Correspondentieadres Europaplein 21 4361 CP Westkapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 6 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Zijn levenslust en wilskracht heeft hij nooit verloren. We nemen nu met groot verdriet maar ook opgelucht, na een langdurig ziekbed, afscheid van mijn vader, onze broer en oom Henk Fierinck Rotterdam, 8-11-1943 t Axel, 30-4-2019 TerneuzenAaron Fierinck TerneuzenLoes de Visser-Fierinck Chiel de Visser f TerneuzenMaddy Kruijsse-Fierinck Jan Kruijsse TerneuzenJan Fierinck Sylvia Fierinck-Versteeg TerneuzenWilma de Gea-Fierinck BreskensLoek Fierinck Irene Fierinck-Tenbroek Neven en nichten Terneuzen, 2 mei 2019 Mieke Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud-leerling Graag willen wij iedereen bedanken voor het medeleven en de steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van pzc.nl/familieberichten vrijdag 3 mei 2019 Wij hebben kennis genomen van het overlijden van de heer Namens VvE "Het Wapen van Breskens II" wensen wij familie en nabestaanden veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Breskens, 2 mei 2019 Rustig en gesteund door haar man, kinderen en kleinkinderen is op 79-jarige leeftijd ingeslapen Lid in de Orde van Oranje-Nassau Scheveningen, 18 mei 1939 Vlissingen, 29 april 2019 Ary Meerman Frank -in herinnering- Marieke en Ben Rowana en Stefan, Janoah Kenan Ina Eddy Denise en Niek, Danijela, Fabyenrta, Sylvan Tahir Myrthe Astrid en Auke Anita Daniël en Sharon Erwin Correspondentieadres: Jan Vermeerlaan 32,4382 RZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 6 mei van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij haar gedenken wordt gehouden om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. is overleden. Wij wensen zijn ouders, zus en verdere familie veel sterkte toe om het verlies van Thijs een plek te geven. Team BS Sint Willibrordus Medewerkers, Raad van Bestuur en Raad van Toezicht SKO Hulst Met veel verdriet geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve zorgzame vrouw, onze ma en oma in de leeftijd van 77 jaar. Adrie Sinac André en Keti Isabel, Christina Jenny en Marina Goes, 1 mei 2019 Correspondentieadres: Bernhardstraat 4, 4571 JV Axel Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 6 mei tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor Buurtzorg Heinkenszand. Rita Schelleman-Triest kinderen en kleinkinderen SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64