■P L Cornelis van Hercules Cornells van Hercules 16 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Maria Wilhelmina Meerman-van der Markt Nellie Sinac - de Beste Nellie Sinac - de Beste "Ga met God en Hij zal met je zijn" Mijn lieve man, onze sterke vader en liefdevolle opa is aan zijn laatste rit begonnen. Renesse, 5 mei 1948 t Zierikzee, 29 april 2019 "Ik ben dankbaar, ik heb een mooi en goed leven gehad" Janneke John en Marieke Ann Emmy Maurice in herinneringr Alex en Willeke Marit Ise Annika Laone 20 4325 EL Renesse Vrijdag 3 mei is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Maandag 6 mei is er om 13.15 uur een dankdienst voor zijn leven in de Jacobuskerk, Lange Reke 7 te Renesse. Gratis parkeer gelegenheid op het Transferium, op enkele minuten loopafstand van de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Renesse. Voor de dankdienst is er van 12.00 tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in "Het Wapen van Zeeland", Korte Reke 1 te Renesse. In plaats van bloemen kunt u een gift geven voor Hospice Kaaskenshuis, een bus hiervoor staat bij het condoleanceregister. Leendert Marinus (Leo) Braber life&èjarden Leo Braber Middelburg, 25 juli 1931 Bedroefd zijn wij door de mededeling dat op 87-jarige leeftijd onze zwager is overleden Kees Middelburg: Lenie van Hercules - Krijger Dinie van Hercules - Drioel Wij wensen Nel en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte dit verlies te dragen. Middelburg, 1 mei 2019 Bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees t Koudekerke, 1 mei 2019 Oost-Souburg Nel van Hercules - Kerkhove Amsterdam Frans en Rick Westkapelle Theo en Anneke Armando Westkapelle Andrea en Rudi Milan en Shelley Remco Correspondentieadres Europaplein 21 4361 CP Westkapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 6 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Mieke vrijdag 3 mei 2019 PM In het besef, dat door zijn ziekte het afscheid in het verschiet lag hebben wij toch met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van onze oud-directeur Noordwelle, 5 mei 1948 Zierikzee, 29 april 2019 Leo was ruim 45 jaar directeur bij ons bedrijf. Wij denken met respect en warmte terug aan zijn inzet en betrokkenheid. Wij wensen Janneke, John en Marieke, Alex en Willeke, de kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Namens directie en medewerkers van Braber groenvoorziening en Life Garden Renesse braber groenvoorziening In verband met het overlijden zijn onze beide bedrijven a.s. maandag 6 mei gesloten. - Mijn klankbord is niet meer - Vele jaren was Leo Braber dat klankbord voor mij binnen Braber groenvoorziening maar ook privé. Leo vond het fijn om op de hoogte te blijven van het bedrijf en ik kon mijn verhaal kwijt. De kunde om vanaf de zijlijn mee te kijken en zeer zeker te luisteren was hem gegeven. Ik zal je missen Leo. Kees de Glopper Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Sharmila en Kristiaan Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ, Krekepad 65 en Tulpstraat 8 voor de goede en respectvolle zorgen. Rustig en gesteund door haar man, kinderen en kleinkinderen is op 79-jarige leeftijd ingeslapen Lid in de Orde van Oranje-Nassau Scheveningen, 18 mei 1939 Vlissingen, 29 april 2019 Ary Meerman Frank -in herinnering- Marieke en Ben Rowana en Stefan, Janoah Kenan Ina Eddy Denise en Niek, Danijela, Fabyenna, Sylvan Tahir Myrthe Astrid en Auke Anita Daniël en Sharon Erwin Correspondentieadres: Jan Vermeerlaan 32,4382 RZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 6 mei van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij haar gedenken wordt gehouden om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Met veel verdriet geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve zorgzame vrouw, onze ma en oma in de leeftijd van 77 jaar. Adrie Sinac André en Keti Isabel, Christina Jenny en Marina Goes, 1 mei 2019 Correspondentieadres: Bernhardstraat 4, 4571 JV Axel Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 6 mei tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor Buurtzorg Heinkenszand. Heden is overleden onze schoonzus en tante Familie Sinac

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52