Nooit meer werken Fietsroute buitenlocaties Vlissinge Breskens A - Middelburg Zeeuws Museum Tentoonstelling Nooit Meer Werken Abdij (plein) 3-4 Middelburg B - Vlissingen Phone Home Interventie Manon van Hoeckel Scheldestraat 14 Vlissingen C/D - Westerschelde Ferry Bekijk de website voor actuele afvaart- tijden, tarieven en online tickets: www.westerscheldeferry.nl E - Experience, Interventie Zeeuws Museum Breskens Visserijmuseum Kaai 1-103 Breskens 25.05 - 01.09.2019 In de zomermaanden nodigt het Zeeuws Museum iedereen uit om op de fiets verdwenen werkplekken te ontdekken. Deze bijzondere fietsroute van 26 km is onderdeel van het buitenprogramma. Met een route die langs het museum, de buitenlocaties, de veerboot en andere markante plekken voert, biedt het museum een uniek dagje Zeeland. Deze route kan in Middelburg, Vlissingen of Breskens worden gestart van juni tot en met augustus. Het buitenprogramma en de routekaart zijn gratis. De routekaart is vanaf eind mei verkrijgbaar in het Zeeuws Museum en te downloaden vanaf de museumwebsite. Hierin staan ook de exacte locaties en openingstijden. Kijk voor de gehele fietsroute op zeeuwsmuseum.nl/fietsroute T EXPERIENCE De haven van Breskens wordt de komende jaren verbouwd tot een toeristische trekpleister. In het Visserijmuseum werken 40 vrij willigers die de herinnering aan de verdwijnende visserij levend houden. In een leegstaand gebouw, met een adembene mend uitzicht over de haven in transitie, wordt een ode gebracht aan deze ervaren en onmisbare krachten. Tegelijkertijd wordt de vraag gesteld welke plaats er voor hen is in de plannen voor het nieuwe museum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 69