12 FAMILIEBERICHTEN Martin Bekkers Thijs Thijs van Pamelen Juffrouw Noom - - OVERLEDEN Stralende dagen huil niet omdat ze voorbij zijn maar glimlach omdat ze er waren Na vele jaren van samenzijn geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en maatje, vader van Renee en Joost, Frank en Michele en Shannen. 25 december 1933 f 28 april 2019 Wij waren ruim 61 jaar getrouwd. Oostkapelle: Maartje Bekkers-Boelhouwers Zwitserland: Renee en Joost Zuid-Afrika Frank en Michele, Shannen Op zaterdag 4 mei om 11 uur bent u uitgenodigd de afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, bij te wonen in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Martin hield niet van witte bloemen Marinus von den Dries Rinus "Als leven geen leven is, maar simpelweg lijden, dan is opgeven toch geen opgeven als ik stop met strijden Thijs Met ontzettend veel verdriet hebben wij onze kanjer los moeten laten. Thijs van Pamelen 7 februari 2000 28 april 2019 mama José en mama Caroline Iris oma en oma Vera Rossinistraat 12,4561 VP Hulst We nodigen je uit samen met ons afscheid te nemen van Thijs op maandag 6 mei om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Thijs van Pamelen Willy Doesburg-Vasilda - Maatje Lijntje - Gisèle Dominicus - Sevenster - Gelske - TCizaBetfi Dekker - ZuurveCcC - Bej) - woensdag 1 mei 2019 PM Indien u geen kaart hebt ontvangen dan graag deze advertentie als zodanig beschouwen. Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren vanaf nu tot het verleden. Dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze fantastische, liefdevolle vader, opa en overgrootvader Nieuwdorp, 10 oktober 1928 Delft, 28 april 2019 Maatje van den Dries-Traas Greet en André Gerrebrands-van den Dries Maurice en Sandra Angela Mylagro Damyas Jazzalyn Marc en Tessa Duncan Lianne en Jasper Sem Rita van den Dries en Marchel Geboers Martin Campslaan 389 2286 SN Rijswijk Rinus is overgebracht naar de rouwkamer van Lupine, gelegen in de Benedictus Bernadettekerk, Sir Winston Churchilllaan 372 te Rijswijk. Wij staan stil bij het leven van Rinus tijdens de afscheidsdienst op zaterdag 4 mei om 11.30 uur in de aula van crematorium Eikelenburg, Eikelenburgiaan 7 te Rijswijk. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Verdriet maar ook respect Je blijft in ons hart Het is goed zo, lieve Oma Vera Opa Louis Tante Jolanda Ome Peter Wes Ooms, tantes en kinderen Jouw leven moeten we loslaten, in onze herinnering houden we jou vast. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Onze gedachten gaan uit naar ouders, zus, familie en vrienden van Thijs. Wij wensen hen veel sterkte met dit verlies. Zeeuwse Gronden Geschrokken zijn we van het bericht dat oud Leerling van het Auris College Goes is overleden We herinneren ons Thijs als een bijzondere en dappere leerling die we niet snel zullen vergeten. Leerlingen en team van hetAuris College Goes wensen ouders, zijn zusje, familie, vrienden en het hondje van Thijs veel sterkte in de komende tijd. Onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder is heen gegaan in de leeftijd van 99 jaar. "Wij zullen je missen" 23-03-1920 - 25-04-2019 "Na een leven waarin ik veel heb mogen genieten, bedank ik eenieder die aan mijn geluk heeft bijgedragen." De reis naar Maleisië bleek haar laatste te zijn. In de ochtend van 24 april 2019 is te Kuala Lumpur overleden In de leeftijd van 84 jaar Met bewondering terugkijkend op haar actieve en ondernemende leven, nemen wij met droevige gevoelens afscheid van onze zus, (oudjtante en vriendin. A. M. Wilmink - Noom (achter)neven en (achter)nichten C. A. W. Pieterse J. A. N. Dietvorst Correspondentieadres: Uitvaartzorg, Peter Butler Benonistraat 3,4421 DN Kapelle We nemen afscheid van juffrouw Noom op zaterdag 4 mei om 14.30 uur in crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes (bereikbaar A58 afrit 35A Aansluitend ontmoeten we elkaar in de lounge van het crematorium en heffen we het glas op haar mooie leven. 'Heer, maak mij een instrument van uw vrede' Franciscus van Assisi Bedroefd delen wij u mede dat is overleden echtgenote van K. P. L. Dominicus, overleden 29-6-1998 Bois Colombes (Fr.) Wemeldinge 29-12-1927 30-4-2019 Namens familie en vrienden Sabina Mignoli Correspondentieadres: Postbus 10,4460 AA Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 mei van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Na een zorgzaam leven vol aandacht voor iedereen om haar heen is, na een verder afnemende gezondheid, toch nog onverwacht en plotseling overleden mijn allerliefste moeder en schoonmoeder sinds 4 mei 2004 weduwe van Pieter Marinus Dekker in de leeftijd van 90 jaar. Lianne Dekker Jos Kauffman De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 4 mei om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. 29 april 2019 Correspondentieadres: Johannes Vermeerstraat 34,4907 PS Oosterhout

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44