24 Christiaan Bernardus Goud Jan Geertruidus Nijsse Jan Geertruides Nijsse Jan Nijsse OVERLEDEN Cornells de Jonge "De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn Met diepe droefheid delen wij u mee dat in Canada, na een ernstige ziekte, door de Heere uit dit leven is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom. Christiaan Bernardus (Chris) Goud Echtgenoot van J. Goud-Tilroe In de leeftijd van 75 jaar De Heere troostte de familie en ons in dit smartelijk verlies. Krabbendijke: Kapelle: Waterdown (Canada): Waarde: Hoek: Krabbendijke: Waarde: Waarde: Waarde: Waarde: Seaforth (Canada): J.M. Goud H.M. Goud-Bel H.C. Goud-Wolfert O J. Goud D.M.C. Goud-Wisse P J. Goud-Koster A. Goud-Minnaard C.A.M. Goud-Kruythoff J.A. Goud M. Goud-Brouwer J.C. Wisse-Goud A.S. Wisse D.A. Goud F. Goud-Sinke A.W. Goud G. Goud-Dees Neven en nichten In liefde gedenken wij, Rika, Dien en Ko, Marien, Jan, Kees, Minus en Marius. Springford, 25 april 2019 Correspondentieadres Havenstraat 29,4414 AX Waarde "Loofde Heer, want hij is goed, eeuwig duurt zijn trouw" Met grote droefheid delen wij u mede dat, na een ernstige ziekte, uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom Chris Waarde, Springford (Canada), 29 februari 1944 25 april 2019 Middelburg: Cees Tilroe Addy Tilroe Lenny Tilroe Pieter Tilroe Anita Tilroe- van Baaien Neven en nichten Middelburg, 25 april 2019 Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen, een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan om vrede te bekomen. Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve echtgenoot, vader, schoonvader en opa 54 jaar echtgenoot van Lijntje Helena Nijsse-Verheule 2 mei 1938 26 april 2019 Lijntje Nijsse-Verheule Corine Davidse-Nijsse f Peter Nijsse en Elke Nijsse-Drews Stefanie Nijsse Theo Davidse en Judith Luijk Davy Davidse Chantal Davidse Natasja Davidse en Rutger van Boeijen Correspondentieadres Breeweg 40 4335 AR Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 1 mei om 10.30 uur in Kerkgebouw de Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 10.00 tot 10.20 uur. De begrafenis zal om 11.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. f Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zorgzame broer, zwager, oom en neef Gerda en Jan Vroegop- Nijsse Simone Gerbrand en Monique Tonnie en Bart de Jong- Nijsse Ingrid en jos, Jasmijn, Thijmen, Maarten Niels en Miranda Ada en René van der Weele-Wisse Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom We wensen de familie veel sterkte toe. Kapelle Familie Verheule maandag 29 april 2019 Heden heeft de Heere, tot onze droefheid, uit ons midden weggenomen onze geliefde tante en oud-tante Johanna Maatje Hollebrandse in de ouderdom van ruim 96 jaar. Neven en nichten Yerseke, 26 april 2019 Zorgcentrum Moerzicht. Correspondentieadres: Mevr. J. Vlaming Molenpolderweg 25 4401 NR Yerseke De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 30 april om 13.30 uur in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor de zeer goede en liefdevolle verzorging. - Kees - PM De HEER is mijn licht, mijn behoud, wie zou ik vrezen? Bij de HEER is mijn leven veilig, voor wie zou ik bang zijn? Psalm 27:1 Door God thuisgehaald mijn lieve man GD 53 jaar Riet Eekhout Hoek, 13 juni 1944 Axel, 27 april 2019 M.S. de Jonge-Eekhout De Weistede 43 4571 KX Axel Donderdag 2 mei is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 14.00 uur de samenkomst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis bent u welkom in de kerk. Liever geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24